Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] LPG w Łodzi


piotrch22

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam A4 B5 Avant z 96 roku. Silnik 1.8 Turbo Benzyna. Przejechane 24500km. Gdzie w Łodzi lub okolicach mogę zamontować dobrą instalację LPG?

PS. Ile mniej więcej kosztowała by ta instalacja (sekwencja)?

Dzięki z góry za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w Łasku na ul.Polnej. Na gazie zrobione już 2500 km i wszystko jest super. W sumie to zawsze zakłądam u nich. Instalacja BRC dla mnie rabat bo to już 4 auto które u nich gazowałem 2600zł. Normalnie 2900 na przewodach 8mm i mocniejszym reduktorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem namiar na osobę montującą instalacje w Łodzi "NAGAZ Stefanowski". Osobiście nie jestem z Łodzi, ale po informacji że taka instalacja trwa u nich dwa dni, dostaje wykresik z hamowni na PB oraz LPG i wszystko jest ładnie i nie na szybko robione czuję się zachęcony.

Chciałem przedstawić wam podzespoły które mi zaproponowali:

1. STAG 4 , reduktor zavolli oraz listwa z wtryskami prawdopodobnie valteki. Do tego zbiornik w miejsce koła oraz wlew pod klapką. (2700)

2. Landi Renzo Omegas, zbiornik w miejsce koła oraz wlew pod klapką (3300)

W obydwu przypadkach oddaje auto do warsztatu na dwa dni robocze. Po czym dostaje wykresy z hamowni i ustawioną instalacje pod własne auto.

Proszę was o opinie na temat zaproponowanych instalacji cen, warsztatu oraz własnych propozycji. Dodam jeszcze, że zamierzam wiele jeździć około 1200-1500 kilometrów miesięcznie

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fipomat Landi Renzo jest powiedzmy "instalacją z wyższej półki" w porównaniu ze STAG'iem. Nie wiem czy aż tak ważne jest w Twoim przypadku (kiedy masz małą pojemność) wchodzić w droższą instalację, dodatkowo 1200-1500km miesięcznie to nie jest aż tak dużo. Zawsze te 600zł możesz sobie np dołożyć do nowego zawieszenia.

Co do zakładu słyszałem "plotki", że są dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogumił :) Padło jednak na montaż w zakładzie z Kutna. Mój mechanik doradził że gość wie co robi i będzie to działało dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem w trakcie szukania zakładu i instalacji możesz powiedzieć ile zapłaciłeś co ci tam wstawili czy jesteś zadowolony i czy warto tam pojechać Pozdrawiam i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...