-
Wypadanie zapłonów cylinder 1 / 2.0 FSI
Cześć Mam taką samą 2.0 jak Ty.Problem mam taki sam na wolnych obrotach go telepie,wypadanie zapłonu i nieszczelność w układzie powietrza . Wymieniłem wtryskiwacze ,swiece,cewki,wszystkie uszczeli po stronie kolektora ssącego, przepływkę,wariator+uszczelnienia , łancuszek z napinaczem.I nic to nie pomogło.Byłem na ozonowaniu silnika i lałem Detakol Autko bardzo dobrze jeżdzi nie ma problemów podczas jazdy.Pali w miescie 8.5 -9l przyspiesza świetnie,230 z 4 osobami,kompresja po 13 .Ale dalej go telepie. Zastanawiam się nad zdjęciem głowicy.
-
Spociki Łódzkie
Fastgloos polecam 100% robilem tam autko ceni sie ale jest dobry typ Sprawdz na FB ma tam swoje prace
-
Spociki Łódzkie
moge ci polecic mojego mechanika naprawia mi autka od 10 lat same Audi dobry i ma rozsadne ceny albo wal do DJ'a
-
-
Spociki Łódzkie
czes Panda dawno sie nie widzielismy chyba ostatnio na spocie Lodzkim w Porcie mnie raczej nie bedzie mam 50 koleszki w sobote
-
Spociki Łódzkie
ja nie moge jestem w pracy
-
Spociki Łódzkie
no ladne jak ktos ma 16 w dobrej cenie to moge kupic moga byc bez opon
-
Spociki Łódzkie
ok poczekam jak cos w kwietniu bedziesz miec ,a te co masz maja RSN? bez gumy byle ori
-
Spociki Łódzkie
ok poczekam a felgi 16 masz jakies nie musza byc w super stanie, byle cale nie popekane potrzebuje na przekladke na zime
-
Spociki Łódzkie
zderzak tylni na 2 koncowki + wydech i pare jeszcze innych gratow
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mało nie mało ale było git , do następnego
-
Spociki Łódzkie
czy jutro sie spotykamy o 16 na Jana Pawla czy w Sukcesji?
-
Spociki Łódzkie
zbig a gdzie ten spot i o ktorej?
-
Spociki Łódzkie
no 50 klockow nie jest duzo ale wole na miejscu kogos zawsze mozna podjechac i zerknac jak prace wygladaja ale dzieki
-
Spociki Łódzkie
kawalek drogi ale dzieki:)