Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4oneWWo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć Mam taką samą 2.0 jak Ty.Problem mam taki sam na wolnych obrotach go telepie,wypadanie zapłonu i nieszczelność w układzie powietrza . Wymieniłem wtryskiwacze ,swiece,cewki,wszystkie uszczeli po stronie kolektora ssącego, przepływkę,wariator+uszczelnienia , łancuszek z napinaczem.I nic to nie pomogło.Byłem na ozonowaniu silnika i lałem Detakol Autko bardzo dobrze jeżdzi nie ma problemów podczas jazdy.Pali w miescie 8.5 -9l przyspiesza świetnie,230 z 4 osobami,kompresja po 13 .Ale dalej go telepie. Zastanawiam się nad zdjęciem głowicy.
  2. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fastgloos polecam 100% robilem tam autko ceni sie ale jest dobry typ Sprawdz na FB ma tam swoje prace
  3. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moge ci polecic mojego mechanika naprawia mi autka od 10 lat same Audi dobry i ma rozsadne ceny albo wal do DJ'a
  4. A4oneWWo obserwuje zawartość yozu
  5. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czes Panda dawno sie nie widzielismy chyba ostatnio na spocie Lodzkim w Porcie mnie raczej nie bedzie mam 50 koleszki w sobote
  6. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja nie moge jestem w pracy
  7. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ladne jak ktos ma 16 w dobrej cenie to moge kupic moga byc bez opon
  8. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok poczekam jak cos w kwietniu bedziesz miec ,a te co masz maja RSN? bez gumy byle ori
  9. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok poczekam a felgi 16 masz jakies nie musza byc w super stanie, byle cale nie popekane potrzebuje na przekladke na zime
  10. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zderzak tylni na 2 koncowki + wydech i pare jeszcze innych gratow
  11. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja szukam
  12. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mało nie mało ale było git , do następnego
  13. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy jutro sie spotykamy o 16 na Jana Pawla czy w Sukcesji?
  14. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zbig a gdzie ten spot i o ktorej?
  15. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no 50 klockow nie jest duzo ale wole na miejscu kogos zawsze mozna podjechac i zerknac jak prace wygladaja ale dzieki
  16. A4oneWWo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kawalek drogi ale dzieki:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.