Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lampy LED przód zamienniki


alik16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , płynie do mnie z USA Audi a4 B6 2004 r 1.8T QU , mam nastepujący problem musze wymienić jedną cała lampe przednia , w tej audiczce napewno mam xenon ale nie wiem czy bi czy normalny w kazdym badz razie znalazlem zamienniki na allegro z ledami wbudowanymi do wewnatrz lampy . tutaj dodaje link na allegro http://allegro.pl/lampy-nowe-audi-a4-b6-00-04-daylight-chrome-led-fk-i1720916351.html , i w tych lampach drogowe i mijania sa w jednej soczewce i jak to sie ma do wsadzenia ich do instalacji xenon pojedynczej zeby bylo dobrze? czy lepiej wywalic wszystko wstawic te lampy i dokupic HID na h7 do tych zamiennikow ?? ( wolal bym jednak zostawic oryginalne xenony z wiadomych wzgledow ...) z gory dziekuje za odp . (dodam ze sam efekt led-ow w lampie jest dla mnie istotniejszy niz zachowanie oryginalnej instalacji xenon )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w jednej jak ma obok soczewki H7 :)[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________ Lampy przemilczę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nawet idzie tam H7 a nie kierunek ( bo na innych widzialem pomaranczowa lampeczke w tym miejscu ) to chyba nie da sie w miejsce tej soczewki wstawic oryginalnego xenonu ktory ma inna instalacje prawda? wybaczcie moje laikowate myslenie ale kompletnie nie znam sie na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, wiele osób by się tu na forum pocięło żeby tylko mieć ori xenon a ty go masz i chcesz wrzucić takie coś? Zmień lampy na bixenon Europejski i nie będzie problemów. Poza tym kiedyś czytałem o tych lampach co dałeś w linku i jest podobno napisane gdzieś na aukcji albo na pudełku, że producent nie gwarantuje poprawnego działania jeśli samochód wyposażony jest w fabryczną instalację pod xenon. Wyskoczy ci błąd samopoziomu i z tego co pamiętam to jeszcze niedomaganie żarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

Poszukaj gdzieś tej jednej lampy pod ksenon i wyniesie Cię taniej niż te dwe "lampy" (jeśli tak to coś można nazwać). I auto będzie się prezentowało jak AUDI a nie jak golf III po tuningu. Aha już nie wspomnę o jakości świecenia.... Wieczorem przy deszczu gó**o zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i lepiej bedzie wstawic ori ale jednej lampy nie moge kupic tylko komplet bo te ze Stanow sie roznia od tych europejskich .... a napisales zeby wstawic bi xenon czyli jak mam instalke pod pojedynczy xenon to jak kupie lapmpy europejskie bixenon to bedzie to chodzilo?? na logike biorac to chyba wszystko 3ba by kupic razem z przetwornicami bi i zarowkami bi prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...