Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tarcze, klocki...


Gość MorgothDBMA

Rekomendowane odpowiedzi

z przodu tarcze i klocki ATE .... :twisted:

z tyłu nie wiem ... jeszcze nie zmieniałem ale podejrzewam ze jeszcze jest fabryczny zestaw Lukasa ... przynajmniej tarcze ..... :twisted:

Ja tył zmianiałem i tarcza OOOO wyglądała identycznie jak ATE tylko brakowało znaczków Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce zmienione. Przód tarcze (ATE Power Disc), klocki przód i tył ATE. Hamuje bardzo ładnie, równo i skutecznie. Tylko pedał bierze mi dużo niżej - muszę się przyzywczaić.

Może wiecie co jest powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem Lucas-y i tez nie narzekam,tylko u mnie znowu pedał strasznie wysoko :shock: Ale hamuje rowno i skutecznie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem Lucas-y i tez nie narzekam,tylko u mnie znowu pedał strasznie wysoko :shock: Ale hamuje rowno i skutecznie :cool:

Coś naprawiałeś więcej przy układzie hamulcowym (może wcześniej) ... bo ja lubię hamulce mieć twarde i u góry a kurcze w moim jest normalny przy połowie powiedzmy i ogólnie na skótecznośc nie narzekam ale bym chiał go podciągnąć może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki Mintex, do takiego silnika jak masz może się sprawdzą (zależy jak jeździsz)

Ale generalnie to dobre klocki. Przy okazji możesz zmienić też płyn na Mintex'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu wymieniłem tarcze i klocki - przód firmy TRW Lucas, komplet tarcz (nie wentylowane) i klocków dałem 260 zł LUBIę TAKIE ZAKUPY :lol:

choć szkoda bo oryginały z Niemczech które zdjołem miały prawie taką samą grubość jak nowe tylko się zwinklowały i mi biły choć nie mam pojęcia gzie je przegrzałem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu wymieniłem tarcze i klocki - przód firmy TRW Lucas, komplet tarcz (nie wentylowane) i klocków dałem 260 zł LUBIę TAKIE ZAKUPY :lol:

choć szkoda bo oryginały z Niemczech które zdjołem miały prawie taką samą grubość jak nowe tylko się zwinklowały i mi biły choć nie mam pojęcia gzie je przegrzałem :?:

Jak możesz to podeśli mi na PW namiary gdzie kupiłeś i kto ci zakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zalozylem tarcze i klocki ATE. Wczoraj zauwazylem, ze przednia felga strasznie sie nagrzewala. Klocki, tarcze, przewody hamulcowe, zestaw naprawczy + robota w sumie 600 zl.

warnwarn.gifadadur: jednodniowe za odgrzebanie starego wątku i odp nic nie wnoczącą do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...