Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

:polew:

miliona ledów też wszyscy zazdroszczą - jeszcze daj na tył lexus looki :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego komentarza nie kieruje do wszystkich, i nie jak wszyscy ale szanuje twoja opinie, dla ciebie sie nie podobaja a dla mnie sa ok. nie rozumiem polityki i ludzi na tym forym, o ile sie orientuje forum jest do rozwiazywania problemow do porad itd, ale nie rozumiem ludzi ktorzy z mojego auta chca zrobic swoj samochodzik, slyszalem juz po 10 razy te same opinie, ale zrozumcie wkoncu ze auto jest moje i ja decyduje co w nim zrobie i jak, jezeli chcecie zrobic sobie autko tej wersji po swojemu to poprostu kupcie dtmke i zacznicie swoje mody. owszem doceniam rady jak najbardziej ale mam tez swoje zdanie i poglad na wizerunek mojego autka i zrozumcie to wkoncu:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak słyszałeś 10 razy te same opinie to wiedz ze coś się dzieje :decayed: i powinieneś posłuchać trochę chłopaków :good: bo jak tak dalej pójdzie to fura się będzie nadawać jedynie pod klub NOKAUT :kox: To Twój samochód i zrobisz z nim co chcesz Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to te felgi z DTM są droższe od tych nowych razem z oponami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie czasami wydaje mi sie ze wy poprostu z zazdrosci tak piszecie bo na takie fele jak ja mam w tej chwili musielibyscie pol roku odkladac:) pozdrawiam

ehehehehehe :gwizdanie: kolego tutaj kazdy ma jakis umiar a u ciebie niestety go nie widac.... auto wyglada jakby jezdzilo po wiejskich odpustach taka jest prawda :cool1: i co z tego ze dtm jak wyglada masakrycznie i to nie jest tylko moje zdanie.... zamiast zrobic sobie autko na ori dtm to kombinujesz z jakimis badziewnymi elementami szkoda tylko auta, ale tak jak powiedziales wkoncu to twoje auto i ty nim jezdzisz... wiec proponuje innego moda przemaluj go na paryski róż :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za rade ale zostane przy czarnum kolego:)

a apropo felg dtm to jak dla kogo skoro dla ciebie sa drozsze ok ale dla mnie tansze o wiele od nowych:) mam dwa komplety dtm felg w domu i sa normalne jak dla mnie szalu nie robia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój - każdy ma swój gust :decayed: :decayed: niech robi calibrę :wink4:

w każdym bądź razie z dobrego serca polecam zainteresować się kwestią różnych opon na osiach, a co za tym idzie różną średnicą koła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupio :wallbash: mam nadzieję, że kiedyś zaczniesz normalnie rozumować i wyrobisz sobie gust :wink4:

póki co chyba sobie odpuszczę ten wątek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam ma być głupio ?? a niby dlaczego :) dałeś du.. na początku bo nie wiedziałeś o tym ze powinny być takie same koła :naughty: teraz zmieniłes i udajesz mądrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk a ja mam dystanse tylko na tyle po 1.5cm i auto żyje narazie, zobaczymy co się rozleci :decayed:. Tyle się o tym :quattro: naczytałem na różych forach, że mnie głowa rozbolała. Najważniejsze podobno, żeby była średnica koła zachowana a z rozstawem osi to każdy ma inne zdanie. Ja żadnej różnicy nie czuje bynajmniej ani szalejąc na trawie autem :evil: ani w normalnej jeździe.

bartulo fele zostaw chińczyki są dużo ładniejsze :good: Ale DTMa zostaw, zawsze będziesz mógł wrócić do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie rozleci - osadzenie felg może być różne, ważna jest to, aby średnica była taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej jedna osoba konkretnie pisze a nie sie wymadrza. dla mnie tez nie ma zadnej roznicy teraz mam dystans 1.0 na kazdej osi i fegi19 245kapcie i jezdzi sie rewelacyjnie. gratuluje tem kto napisal ze ten rozmiar nie wchodzi do mojej wersji auta:)))) a wiec prostuje felga 19/245 plus dystans 10 i wszystko pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk a ja mam dystanse tylko na tyle po 1.5cm i auto żyje narazie, zobaczymy co się rozleci :decayed:. Tyle się o tym :quattro: naczytałem na różych forach, że mnie głowa rozbolała. Najważniejsze podobno, żeby była średnica koła zachowana a z rozstawem osi to każdy ma inne zdanie. Ja żadnej różnicy nie czuje bynajmniej ani szalejąc na trawie autem :evil: ani w normalnej jeździe.

rozstaw kół, a rozstaw osi to dwie różne rzeczy i akurat obie nie mają żadnego wpływu na quattro.

ponoć średnica koła musi być taka sama , ale jakoś pełno amerykańców buja sie w quattro z przodu na wąskich i z tyłu na szerokich laciach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk a ja mam dystanse tylko na tyle po 1.5cm i auto żyje narazie, zobaczymy co się rozleci :decayed:. Tyle się o tym :quattro: naczytałem na różych forach, że mnie głowa rozbolała. Najważniejsze podobno, żeby była średnica koła zachowana a z rozstawem osi to każdy ma inne zdanie. Ja żadnej różnicy nie czuje bynajmniej ani szalejąc na trawie autem :evil: ani w normalnej jeździe.

rozstaw kół, a rozstaw osi to dwie różne rzeczy i akurat obie nie mają żadnego wpływu na quattro.

ponoć średnica koła musi być taka sama , ale jakoś pełno amerykańców buja sie w quattro z przodu na wąskich i z tyłu na szerokich laciach :mysli:

ale przecież szerokość opony to szerokość, a średnica to średnica - można dobrać szersze kapcie na tył, które będą miały taką samą średnicę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi o to, żeby centralny mechanizm różnicowy przy jeździe na wprost miał na każdej osi taką samą prędkość obrotową - jeśli średnica kół np. z tyłu jest inna wtedy koło kręcić się musi z inną prędkością i niepotrzebnie jest ten centralny mechanizm różnicowy męczony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie kolego dlatego tez kapcie moge miec nawet 260 z tylu byle by srednica byla taka sama, a wiec nie widze nic zlego majac quattro ze mam kapcie 245 z przodu a 255 z tylu:)

No nie - w przypadku 245/35R19 miałeś średnicę 654,1mm, a w przypadku 255/35R19 661,1mm - tak więc różnica duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie kolego dlatego tez kapcie moge miec nawet 260 z tylu byle by srednica byla taka sama, a wiec nie widze nic zlego majac quattro ze mam kapcie 245 z przodu a 255 z tylu:)

No nie - w przypadku 245/35R19 miałeś średnicę 654,1mm, a w przypadku 255/35R19 661,1mm - tak więc różnica duża.

Dobrze pisze trzeba przy doborze opon wszystko dokładnie przeliczyć i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...