Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że masz zwykłe lampy a jako, że lubisz diody może załaduj jakieś lampy dayline, będziesz miał soczewkę + diody + brak pomarańczowego kierunka

np. taki wynalazek

SWA08EGXB.jpg

Stefcio nie profanuj A4 i to jeszcze w wersji DTM - których jest i tak mało na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że kolega ogarnie temat swojej DTM Edyszyn :decayed: i powróci do Ori wersji bo taka jest piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kazdy lubi co innego, nie wiem dlaczego krytykujesz zdanie kogos innego. popisz sie swoja furka:) pozdr

Taka ładna wersja unikatowa a tak spier...... że brak słów :facepalm:

hah spierdolil to spierdolił:D po chu* drażysz temat:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litosci :doh1:

Bartulo kolego czy ty aby napewno wiesz jakie auto posiadasz ?

Nie dosc ze w miare mlode a4 to jeszcze z takim silnikiem i unikatowa wersje DTM ... a tu jakies diodki,szmatki i hdy jak w dresowozie i innych wynalazkach :co:

Jescze nie jest za pozno-skoro lubisz cos zmodyfikowac to mozesz to robic ze smakiem i stylem bo taki samochod az sie prosi o godne mody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litosci :doh1:

Bartulo kolego czy ty aby napewno wiesz jakie auto posiadasz ?

Nie dosc ze w miare mlode a4 to jeszcze z takim silnikiem i unikatowa wersje DTM ... a tu jakies diodki,szmatki i hdy jak w dresowozie i innych wynalazkach :co:

Jescze nie jest za pozno-skoro lubisz cos zmodyfikowac to mozesz to robic ze smakiem i stylem bo taki samochod az sie prosi o godne mody :good:

Brakuje jeszcze tylko chlapaczy i gumy antystatycznej,to na wypadek jakby jakiś piorun trafił. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przgapilem troche fotek :embarrassed: a widac ze srodeczek to sie dopiero prezentuje , rzygnelo troszke karbonikiem i chromikiem :polew:

img6623mt.jpg

On ale zdecydowanie led w lampie dopełnia calosci :decayed:

Widze ze robisz ankietkę , ja bym w sumie skreślił to turbo bo jakoś tak glupio wyglada w obliczu tego samochodu a zastąpił go neonem pod progi :wink4:

W sumie to nawet nie ma co ankiety robić tylko od razu zakradać :decayed:

:facepalm:.............

PS 1. Fajna otulinka na kierownice :polew:

PS 2. Czy aby ty na pewno dobre auto kupiels ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...