Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

Kolego dowiedziałeś się już co trzeba mieć by wymienić kiere na multifunkcyjną :?:

Zapodałem Ci linka do tematu w wątku u Siemiana.

Tutaj masz wszystko.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0

A tu link o Twojej wersji, takie ciekawostki na forum :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134643.0

Ładną masz tą wersję i w słusznym kolorze, co mi się nie podoba to nie będę pisał bo poprzednicy już o tym wspominali :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 16:11_________________________________________________Jak masz przyciemnione tylne lampy, folią czy szpreyem :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik fajny bo rzadko spotykany :good:

dołożyłbym jeszcze świecące obrysówki i z tyłu też ledy i na Święta będzie jak znalazł :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulo bo w UK większość to gotowce, np. Superchips, polscy tunerzy to elita i gdybyś robiła auto u Rogala albo Patroxa to bym o programie nie wspomniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario, ale jest przecież wersja dtm o takiej mocy, a sam program aż tak mało nie daje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulo napisał, że ma inną mapę, z 220 na 265 więc coś mało jak z wyjścia 220, tyle to z 200 robią samym programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam napewno zmieniana mape pod moje auto bo robilem to w profeskonalnym zakladzie gdzie m,oglem zrobic do 280 ale nie chcialem az tyle bo zamierzam zmienic wtryski i turbo wiec nie bede rznal na maxa silnika:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos moze jak z ogolnymi czesciami do DTM-ów ? Czy wiekszosc pasuje od zwyklego 2.0 TFSI 200KM ? Chodzi mi o czesci : np klocki hamulcowe , filtry ,paski klinowe,elementy silnika i zawieszenia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawia zegary :naughty: bo co pamietam ze sa inne niz w standarcie ( tzn. FIS chyba ma lekko niebieskawy kolor :mysli: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulo napisał, że ma inną mapę, z 220 na 265 więc coś mało jak z wyjścia 220, tyle to z 200 robią samym programem

racje masz, ale nie do końca :>

dtm to marketing, oczywiście seria jest mocniejsza, ale są egz standardowe które wychodza podobnie, jeśli ma obecnie 265ps to zakładam że miał wersje dtm bez bonusa i klasyczny przyrost ~45ps

265ps z seryjnego 2.0T b7 jest do osiągnięcia jedynie gdy seria jest mocna.

moja ma 232ps w serii, jednak przeważają ~205ps a wtedy przyrost 60ps z samego programu jest dość mało realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze mozna zalozyc jakies swiecidelka... sa rozne gusta... ALE CO TY MASZ NA KIEROWNICY ?! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj .... FLY ....ty jeszcze sie dziwisz :naughty: chlopak na pewno zmieni :wink4:

Ja pokrowce widzialem a'la skorzane w B6 na forum :tongue4: i nic mnie chyba juz nie zaskoczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...