Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE


bartulo

dokonac zmian?  

  1. 1. dokonac zmian?



Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś za takie bezsensowne posty był kropek , nie wiem czemu sie zmieniły zasady, bo naprawde zachowujecie sie jak bydło z onetu ...

i ja na miejscu batrulo dowalił spojler z szybkich i wściekłych , żeby was wszystkich podkur**ć.

jak komuś sie nie podoba to niech to napisze raz i zamilknie . bo co chwila dostaje powiadomienie o nowym poście , a jak wejde to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś za takie bezsensowne posty był kropek , nie wiem czemu sie zmieniły zasady, bo naprawde zachowujecie sie jak bydło z onetu ...

i ja na miejscu batrulo dowalił spojler z szybkich i wściekłych , żeby was wszystkich podkur**ć.

jak komuś sie nie podoba to niech to napisze raz i zamilknie . bo co chwila dostaje powiadomienie o nowym poście , a jak wejde to :facepalm:

Za jakie bezsensowne posty? Od kilku dni koleś buduje napięcie. Dzisiaj wieczorem miała być kulminacja. I co?

No właśnie...

Kredek brakło, żeby wykres narysować...

ŻAL.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś za takie bezsensowne posty był kropek , nie wiem czemu sie zmieniły zasady, bo naprawde zachowujecie sie jak bydło z onetu ...

i ja na miejscu batrulo dowalił spojler z szybkich i wściekłych , żeby was wszystkich podkur**ć.

jak komuś sie nie podoba to niech to napisze raz i zamilknie . bo co chwila dostaje powiadomienie o nowym poście , a jak wejde to :facepalm:

dokładnie... niektórzy naprawdę zachowują sie jak bydło z onetu... pierwszy raz widze tyle chamstwa w jednym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz może sprzedać to auto? Bo z chęcią bym przygarnął, może jeszcze da się je uratować :hi:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: tyle powiem koles zrobil nas w balona, a jezdzi dalej jak wies tuning :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 stron jeba..nia aż w końcu chłopak pękł zdjęcia zabrał i tyle go widzieli razem z jego indywidualizmem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sobie jaja robi i tyle :thumbdown: temat do zamknięcia . Chyba że Bartulo będzie rzeczywiście chciał cos pokazać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek: [ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrUtCe NoWe ObLiCzE

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post teraz mnie rozjebał.

Koleś pewnie siedzi teraz w neci i szuka zacnych fotek, żeby nie wklejać swojego rumuna :polew:

ten `rumun` jemu sie podoba więc na 100% nie szuka zacnych fotek bo on uwielbia swoja dtmke taka jaka jest z ledami, pokrowcami na kiere itp :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post teraz mnie rozjebał.

Koleś pewnie siedzi teraz w neci i szuka zacnych fotek, żeby nie wklejać swojego rumuna :polew:

ten `rumun` jemu sie podoba więc na 100% nie szuka zacnych fotek bo on uwielbia swoja dtmke taka jaka jest z ledami, pokrowcami na kiere itp :tongue4:

Eee tam pitolenie.

Jakby mu się tak podobała, to by napisał wszystkim, żeby się odjebali, bo dla niego jest cool i tyle, a nie pousuwał foty i będzie coraz to nowe otwarcia robił...

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...