Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Poziom płynu chłodzącego w aucie z LPG...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mając instalkę LPG poziom płynu chłodzącego należy utrzymywać między min-max, czy lepiej żeby było go deko poniżej min?

Opublikowano

Skąd taki pomysł z tym poniżej minimum?

Opublikowano
  • Autor

Skąd taki pomysł z tym poniżej minimum?

Do instalki wchodzi też płyn (przewody, reduktor) i to na tyle sporo że kolesie wlali dokładnie wszyściutko co spuścili przy montażu, a po wlaniu było koło 2 cm poniżej-wcześniej miałem pośrodku...

Opublikowano

No więc należy uzupełnić do poziomu między min i max.

Opublikowano

Skąd takie pytania :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zwiększyła sie pojemnosc układu wiec trzeba teraz wlać wiecej i tyle.

Opublikowano
  • Autor

Skąd takie pytania :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zwiększyła sie pojemnosc układu wiec trzeba teraz wlać wiecej i tyle.

dla mnie to nie jest oczywiste...

możesz powiedzieć dlaczego? :notworthy:

Opublikowano

Ponieważ poziom powinien być między min i max. A mógłbyś napisać dlaczego masz wątpliwości?

Opublikowano
  • Autor

Ponieważ poziom powinien być między min i max. A mógłbyś napisać dlaczego masz wątpliwości?

Bo konstruktor założył sobie konkretną ilość płynu, a instalka to ingerencja w jego założenia, które tego nie uwzględniały, poza tym, same kreski min-max tak naprawdę są dla zwykłego użytkownika, żeby było łatwo dbać o odpowiednią ilość płynu, a może tak z innej strony: co się stanie jeśli będziemy lać za dużo płynu bez instalki...Układ jest hermetyczny...

Opublikowano

Ponieważ poziom powinien być między min i max. A mógłbyś napisać dlaczego masz wątpliwości?

Bo konstruktor założył sobie konkretną ilość płynu, a instalka to ingerencja w jego założenia, które tego nie uwzględniały, poza tym, same kreski min-max tak naprawdę są dla zwykłego użytkownika, żeby było łatwo dbać o odpowiednią ilość płynu, a może tak z innej strony: co się stanie jeśli będziemy lać za dużo płynu bez instalki...Układ jest hermetyczny...

ma byc pomiedzy min a max i juz nie ma co dywagowac, chcesz ponizej minimum to trzymaj tylko pilnuj temp zeby ci nie rosla za szybko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.