Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Numer pompowtrysku do AWX 131ps


zuloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję numer pompowtrysku do AWX 131ps i jeszcze jedno pytanie czy warto regenerować pompki? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna regenerowac z niezłym skutkiem

podaj nr budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sory za OT co oni regenerują? końcówki same? czy uszczelniacze ? jak to jest? byłem zmuszony ostatnio zakupić pompkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem namiar od kolesia co robił regeneracje u nich http://www.dieseltechnika.pl padły mu dwie pompki jedna dało się naprawić. Nie wiem co robili i jak ale był zadowolony

Vin wauzzz8ez1a049171 Proszę o numer ori pompek

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 10:42_________________________________________________i ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uppppsssss sorry, nie miałem dostepu do ETKI

nr pompki: 038 130 073 BA

mozna stosowac również: 038 130 335 A

do tego potrzebujesz jeszcze zestaw uszczelniajacy do PD-ka:

038 198 051 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie pompek zakładając że mogę mieć inne pompki włożone niż 038 130 073 BA z uwagi na to iż nie posiadam auta od nowości i co wtedy jeśli będę miał inne 4 włożone a kupię 038 130 073 BA jedną taką nową. Można mieć wsadzoną jedną inną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian najlepiej jakbys mial mozliwosc wyjac pompke i spr jakie masz,ja wedlug etki mialem miec wlasnie BA a okazalo sie ze siedza AR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę będe wstawiał na próbę jeden inny pompowtrysk i przy okazji zobacze jakie mam :hi:

Julian najlepiej jakbys mial mozliwosc wyjac pompke i spr jakie masz,ja wedlug etki mialem miec wlasnie BA a okazalo sie ze siedza AR

Widocznie może ktoś u Ciebie już zmieniał je?[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________Panowie właśnie sprawdziłem są u mnie pompowtryski z końcówką Q czy to są ori pompki czy ktoś już zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...