Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Dekory wewnętrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie, mianowicie jak zdjąć dekory z deski rozdzielczej. Czy są one przymocowane na identyczne spinki jak listwy z boczków oraz jak bezpiecznie je zdemontować aby niczego nie zniszczyć (z której strony podważyć itd.)?

Z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi ponieważ jutro rano chciałbym je zmienić.

Opublikowano

Są na spinki.Zacznij ciągnąć od zewnętrznych stron

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

szkoda, że nie ma dekorów matowych do b6, tak jak często w a6

Opublikowano

szkoda, że nie ma dekorów matowych do b6, tak jak często w a6

Ale wszystko da się zrobić :wink4: Folia 3M. :good:

A widziałem też dekory w alkantarze :evil:

Opublikowano

No właśnie cały czas o tym myślę, bo karbon niestety ale już zaczyna siać agro-tuningiem

Opublikowano

:bicz3: no no no!

Opublikowano

nie "no" tylko TAK :decayed:

Też miałem w poprzednim autku, ale dżinsów marmurkowych też już nie noszę :no:

Każdy ma prawo do swojego zdania, ja opisałem swoje odczucia

Opublikowano

Oczywiście :wink4:

Opublikowano

szkoda, że nie ma dekorów matowych do b6, tak jak często w a6

Ale wszystko da się zrobić :wink4: Folia 3M. :good:

A widziałem też dekory w alkantarze :evil:

no ja właśnie wysłałem do zrobienia w czarnej alkantarze :kox: zobaczymy jak to będzie wyglądało na "lajfie" :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Daj znać jak wyszło i ile cię takie frykasy kosztowały bo moje carbony mi się już opatrzyły.

Opublikowano

szkoda, że nie ma dekorów matowych do b6, tak jak często w a6

polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka :hi:
Opublikowano

Daj znać jak wyszło i ile cię takie frykasy kosztowały bo moje carbony mi się już opatrzyły.

:good: spoko ale nie wcześniej niż pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia :cool1:

zależy ja szybko ogarnie temat kolega raggaman bo to on jest za to odpowiedzialny :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Mariuszzgierz Szczerze to temat tych listw spodobał mi się i chyba sam spróbuje coś wymodzić z tymi listwami. Na 99% materiał będzie przyklejony do listwy. Jutro podpytam znajomej krawcowej o klej do tapicerki. Jak się to potwierdzi to szukam materiału w kolorze mojej tapicerki.

Opublikowano

Mariuszzgierz Szczerze to temat tych listw spodobał mi się i chyba sam spróbuje coś wymodzić z tymi listwami. Na 99% materiał będzie przyklejony do listwy. Jutro podpytam znajomej krawcowej o klej do tapicerki. Jak się to potwierdzi to szukam materiału w kolorze mojej tapicerki.

:decayed: :decayed: :decayed: działaj :good:

BTW

luknij na dekory kolegi Młody_Drog http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105436.510 (o modelce nie wspomnę :wink4: ) chociaż obojętnie bym nie przeszedł :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

szkoda, że nie ma dekorów matowych do b6, tak jak często w a6

polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka :hi:

Dzięki, pomyślę, choć są nie tanie.

Daniels, widzę , że też masz srebrnego sedana, jak te listwy na dole drzwi - jeste tylko 1 firma na allegro, która to sprzedaje za 350zł - skąd kupowałeś?

Wszystko pasowało itd?

Dziury do antem nawet mamy w tym samym miejscu :)

Opublikowano

szkoda, że nie ma dekorów matowych do b6, tak jak często w a6

polecam szczotkowane aluminium S line z B7 zmieniałem u siebie i dekory z deski są przykręcane a wciskane są na drzwiach i wokół lewarka :hi:

Dzięki, pomyślę, choć są nie tanie.

Daniels, widzę , że też masz srebrnego sedana, jak te listwy na dole drzwi - jeste tylko 1 firma na allegro, która to sprzedaje za 350zł - skąd kupowałeś?

Wszystko pasowało itd?

Dziury do antem nawet mamy w tym samym miejscu :)

listwy kupiłem ori z b7 w kolor w dobrej kasie także spasiło P&P :good:

moje wnętrze

DAN_6798.jpg

Opublikowano

te dolne listwy drzwi występują też ori????

myślałem, że to typowo tuningowa dokładka : http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-listwy-na-drzwi-zobacz-i1924009134.html

ten kierat jest boski, kurde, żeby bły bezowe i nie tak drogie...

prześlij mi kilka fotek swojej furmi, może podejrzę coś do mojej :)

mail prześlę na PW

Opublikowano

to są podróby :gwizdanie: moja kiera-RS6 :good:

Opublikowano

to napisz coś o tych listwach dolnych, czy ot tej firmy co puściłęm linka?

pasowały itd?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.