Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laptop nie chce sie wylaczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, wylączam normalnie laptopa,wszystko sie zamyka jest czarny ekran a dioda się świeci że jest wlączony no i wiatraki chodza,zeby go wylaczyc musze wyciagnac baterie. Może ktos mi pomoc? :kox:

Opublikowano

A próbowałeś przeinstalować Windę?

Opublikowano
  • Autor

zrobilem formata,nowego(starego) windowsa wgralem i po 2 dniach mi sie to zrobiło,wczesniej bylko OK

Opublikowano

Miałem to samo w moim HP i pomogło tylko wyciągnięcie bateri.Wejdz w ustawienie zasilania i tam jest wyłączanie ekranu - zmień z .... min na NIGDY.

Opublikowano

trzeba przytrzymac przycisk power powyzej 5sek. powinno pomoc.

Opublikowano
  • Autor

heheh działa.Dzięki śliczne!

Opublikowano

z tym ze to jest wylaczenie na chama. Kazdego kompa mozesz wylaczyc przytrzymujac guzik powyzej 5s.

A skoro sie sam nie wylacza to problem tkwi w czyms innym

Opublikowano

z tym ze to jest wylaczenie na chama. Kazdego kompa mozesz wylaczyc przytrzymujac guzik powyzej 5s.

A skoro sie sam nie wylacza to problem tkwi w czyms innym

ale to 1000x bezpieczniejsze niz wyciaganie baterii.

przeciez to oczywiste, ze skoro komp softwarowo nie daje sie wylaczyc cos mu lub zainstalowanemu oprogramowaniu dolega.

Opublikowano

nie no oczywiscie ze wyciaganie bateri jest zle. Tylko chodzilo mi aby kolega nie myslal ze to jest rozwiazanie problemu.

Mozna pogrzebac w ustawieniach biosu tam tez moze byc cos ustawione

Moze byc rowniez wlaczone cos w stylu hibernacji, ja mam tak w mojej plycie asusa nie jest to hibernacja ale komp sie niby wylacza ale wszystkie procesy dzialaja wiatraczki sie kreca ale wolniej itd.

Opublikowano

Moze byc rowniez wlaczone cos w stylu hibernacji, ja mam tak w mojej plycie asusa nie jest to hibernacja ale komp sie niby wylacza ale wszystkie procesy dzialaja wiatraczki sie kreca ale wolniej itd.

To jest stan wstrzymania. A na pewno zamykasz system, wybierając ZAMKNIJ? Może przy tym oknie od zamykania systemu naciskasz tylko Enter? Jeśli tak, to jest w stanie wstrzymania i to wtedy normalny objaw. Wejdź jeszcze do BIOSa i przywróć ustawienia początkowe (fabryczne).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.