Skocz do zawartości
IGNOROWANY

laptop nie chce sie wylaczyc


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, wylączam normalnie laptopa,wszystko sie zamyka jest czarny ekran a dioda się świeci że jest wlączony no i wiatraki chodza,zeby go wylaczyc musze wyciagnac baterie. Może ktos mi pomoc? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem formata,nowego(starego) windowsa wgralem i po 2 dniach mi sie to zrobiło,wczesniej bylko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w moim HP i pomogło tylko wyciągnięcie bateri.Wejdz w ustawienie zasilania i tam jest wyłączanie ekranu - zmień z .... min na NIGDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przytrzymac przycisk power powyzej 5sek. powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze to jest wylaczenie na chama. Kazdego kompa mozesz wylaczyc przytrzymujac guzik powyzej 5s.

A skoro sie sam nie wylacza to problem tkwi w czyms innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze to jest wylaczenie na chama. Kazdego kompa mozesz wylaczyc przytrzymujac guzik powyzej 5s.

A skoro sie sam nie wylacza to problem tkwi w czyms innym

ale to 1000x bezpieczniejsze niz wyciaganie baterii.

przeciez to oczywiste, ze skoro komp softwarowo nie daje sie wylaczyc cos mu lub zainstalowanemu oprogramowaniu dolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no oczywiscie ze wyciaganie bateri jest zle. Tylko chodzilo mi aby kolega nie myslal ze to jest rozwiazanie problemu.

Mozna pogrzebac w ustawieniach biosu tam tez moze byc cos ustawione

Moze byc rowniez wlaczone cos w stylu hibernacji, ja mam tak w mojej plycie asusa nie jest to hibernacja ale komp sie niby wylacza ale wszystkie procesy dzialaja wiatraczki sie kreca ale wolniej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc rowniez wlaczone cos w stylu hibernacji, ja mam tak w mojej plycie asusa nie jest to hibernacja ale komp sie niby wylacza ale wszystkie procesy dzialaja wiatraczki sie kreca ale wolniej itd.

To jest stan wstrzymania. A na pewno zamykasz system, wybierając ZAMKNIJ? Może przy tym oknie od zamykania systemu naciskasz tylko Enter? Jeśli tak, to jest w stanie wstrzymania i to wtedy normalny objaw. Wejdź jeszcze do BIOSa i przywróć ustawienia początkowe (fabryczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...