Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Żarówka Osram NIGHT BREAKER - UWAGA !


Tomek 40

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem jakiś czas temu żarówki Osram Naght Breaker po jakim czasie spaliła się jedna , a wczoraj druga, przy próbie wymiany okazało się że nie mogę jej wyjąć z lampy przyczynę było to że na kloszu żarówki zrobiła się bańka która jak walczyłem z wyjęciem pękła , w efekcie musiałem wyjąć cały reflektor i wyczyścić go z drobin szkła które zostały w soczewce. Nie polecam tych żarówek są i tak mocno przereklamowane , ja osobiście po przyjezdzie z wczasów zakładam HID-y

379arwka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie miałem takie osramy +90% więcej światłą z uwagi na to, że miałem lampy depo i światło z normalnej żarówki było słabe i rok czasu chodziły. Po tym czasie spaliła się i normalnie wymieniłem. Nic się z nią nie stało. Może jakieś wadliwe dostałeś..... Teraz mam ori ksenon także nie myślę o HID-ach ale wtdy też się nad tym zastanawiałem ale jak kumpel mi pożyczył, podłączyłem włączyłem CB ----> podziękowałem za HID-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie te HIDy z allegro... uzbieraj na sensowne lampy i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie te HIDy z allegro... uzbieraj na sensowne lampy i tyle...

w przypadku B5 nie ma co zbierać, tym bardziej że juz ma "sensowne lampy" czyli valeo poliftowe, jak chcesz zobaczyc róznice to montuj inne soczewki do tych lamp, np bixenon od C6, inaczej tylko HID Ci zostaje, a to czy sieja to zależy na jakie przetwornice trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam tych żarówek,gdzieś około roku i na razie odpukać bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem osramy NB nie raz i coś takiego nigdy się nie zdarzyło .. może naprawdę jakaś wadliwa seria albo spory pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek40 Z ciekawości zapytam, kupowałeś w sklepie czy przez allegro. Może trafiłeś na jakąś podróbkę? U mnie wytrzymała od jesieni ubiegłego roku a nie jeżdżę dużo – więc trwałość oceniam na trzy z minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wytrzymała 4 miesiące, a robie koło 1,5 tyś miesięcznie więc też bez szału no ale nie działy się takie cuda jak u kolegi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki kupowałem w sklepie , raczej oryginalne ale przy moim szczęściu na pewno trafiłem na jakąś felerną partię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki kupowałem w sklepie , raczej oryginalne ale przy moim szczęściu na pewno trafiłem na jakąś felerną partię :)

Miałem podobny objaw ale kupiłem na alledrogo, po kontakcie z firmą OSRAM dowiedziałem się że to są żarówki z felernej partii która została wycofana już w fabryce.

Polacy to jednak cudotwórcy i mają je w sprzedaży. :gwizdanie:

Szkoda że nie udało Ci się jej wyciągnąć mnie przysłali nowe sprawne i to bezinteresownie, porządna firma :good: no i powiedzieli że właśnie gościu z alledrogo chyba z Częstochowy handluje takimi wybrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...