Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza


Maras

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie jest tak.. jak mam ustawione lampki w srodku samochodu na pozycje wylaczone to nie zapala sie kiedy otwieram pilotem.. ale jak ustawie lampki zeby zapalaly jak drzwi sie otwieraja to wtedy gdy otwieram z pilota to zapalaja sie.. mam na pewno Komfort wersje.. a pilot dokladany..

Też tak mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się znajduje ten moduł komfortu, i jak można sprawdzić czy jest sprawny? Bo u mnie też nie zapala się światło po otwarciu drzwi. Co najwyżej to dopiero jak włożę kluczyk do stacyjki i tylko na blokadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam '95, dokładanego pilota i światło w środku mi się elegancko zapala od razu po otwarciu auta z pilota. Potem gaśnie po uruchomieniu silnika (lub samoczynnie po dłuższej chwili). Dodam że lampkę wewnętrzną mam z Passata, jest znacznie ładniejsza. Oryginalna lampka od A4 też mi szwankowała, ale wynikało to z jej uszkodzenia. Centralny mam sterowany pneumatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam modół komfortu bo sprawdzałem jak kolega wyżej pisał, i szyby się domykają,i światło w aucie gaśnie po zamknięciu drzwi. Ale nie zapala się po otwarciu. Sprawdzałem mikrostyk w drzwiach i wygląda na ok. więc co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli mogę przyłącze się do tematu... mam Audi z 1999 wszystkie szyby 9 na to wskazują ale model 2000 i gdy zostawiłem otwarte okno zamykając z pilota w kluczyku szczyzoryk... na pozycje zamknięcia auta auto sie zamknęło ale okna nie a z tego co wiem Audi miało taki bajer gdyż mój brat mając Audi a4 97 nawet po przekręceniu kluczyka w prawa stronę szyby się zamykały co jest z moim autem nie tak??pompka czy co??? prosze o szybka odpowiedz P.s Przepraszam że odgrzewam kotleta... Jest to moje drugie auto i chce by wszystko było dobrze...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj przycisk zamykania - powinny się szyby domykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...