Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Niedzialający Panel Klimatyzacji


frankolol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , doswiadczyla mnie smutna chwila. Zepsóło mi sie ogrzewanie w samochodzie, brak cieplego powietrza, oraz brak zmiany opcji nawiewu , gora , dol , szybka itp . Bylem u elektryka z tą sprawa , po sprawdzeniu urzadzenia na komputerze i podmienieniu panelu na inny zaczelo wszystko dzialac. Moj Panel to 8D0 820 043 D . Pytanie moje brzmi , czy moge zastapic panel o innym numerze sterownika , czy nastapia jakies komplikacje ? Ewentualnie gdzie moge nabyc taka przyjemnosc, szukalem na allegro i niestety nie znalazlem takiego samego ;/ Prosze o pomoc.

pozrawiam :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe powiem czy możesz zastąpic innym numerem ale powiem że naprawa Twojego jest banalnie prosta. Wpisz w szukajkę naprawa klimatronika, chodzi o poprawienie lutów. Żeby nie poprawiać wszystkich posprawdzaj zwykłym miernikiem przejścia, napewno masz przerwe na wspólnej ścieżce niedziałających przycisków (też tak miałem) Do dzieła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.mam ten sam problem od pewnego czasu,na allegro jest wiele aukcji na których można kupić taki panel-sam sprawdzałem!!! tylko kolego jest problem wszystkie są używane i nie będziesz mieć pewności czy są sprawne.

wpisz na allegro ''panel klimatyzacji audi'' i wyjdzie ci mnóstwo takich rzeczy..pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...