-
Zaciski hamulcowe - czy wymieniać od razu 4 ?
Chyba spoko, ale ciezko mi ocenic. Nalatalem tylko 500 km, głownie po autostradzie to nie musiałem za duzo hamować. Dla mnie auto to auto - ma jezdzic i sie nie psuc. Lubie wiedziec czym jezdze wiec nie oddaje na slepo do "janusza biznesu" ale tez nie wałkuje tematu miesiac bo szkoda mi na to zycia.
-
Zaciski hamulcowe - czy wymieniać od razu 4 ?
Z racji, że czas gonił, a o termin do mechanika czasem trudniej niż do lekarza specjalisty nie mogłem dłużej czekać i w zeszłym tygodniu zamówiłem tylko zaciski przód . Poczytalem trochę opini w necie i stwierdziłem, że wezme w hurtowni te które bedą dostępne i spotkałem najwięcej pozytywnych opinii o nich. Finalnie wziąłem skv- przekonała mnie gwarancja na 3 lata. Dzisiaj po pracy odbieram auto z warsztatu. Za jakiś czas zmienię też tył. Dzięki za pomoc wszystkim !
-
Zaciski hamulcowe - czy wymieniać od razu 4 ?
Napisałem do chłopaków w piątek ale albo nie odpisują, albo już się tym nie zajmują. Możesz polecić coś innego ? chcialbym wstawic auto do mechanika na weekend.
-
Zaciski hamulcowe - czy wymieniać od razu 4 ?
To co w takim razie polecacie ? Jakieś konkretne modele polecicie ?
-
-
Zaciski hamulcowe - czy wymieniać od razu 4 ?
Mój zacisk hamulcowy z przodu z lewej właśnie powiedział dość - przy tłoczku wycieka płyn , a i rudej na nim jest całkiem sporo. Pozostałe zaciski też nie wyglądają już najlepiej i zaczynają się lekko pocic. Nie wiem kiedy były zmieniane, od kiedy mam auto zrobiłem z nimi 40 tys km. Wiem, że musze wymienić od razu parę lewa / prawa, ale obawiam się, że i tył zaraz siądzie. Autem dojezdam tylko do pracy i nie chce wydawać na niego majątku. Co polecicice? Zregenerować tylko przód ? Wymienić tylko przód ? Wymienić od razu przód i tył i mieć z głowy ? Jeśli zdecyduje sie na wymiane to coś poza samymi zaciskami powinienem kupić? Mam "mietka" mechanika który mi to wymieni o ile dam mu wszystkie części
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, wracam do Audi po nieudanej przygodzie z Fordem. Pozdrawiam serdecznie
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Jak bardzo skomplikowany jest demontaż i wyjęcie podsufitki? Chciałem u siebie zmienić kolor na czarny i się zastanawiam czy gra warta świeczki...
-
[TDI PD] Problem z pokrywą zaworów (odmą). Niedrożna odma i kopcenie.
Takie coś Ci przyszło jako nowe? Też mnie czeka wymiana więc dobrze wiedzieć co omijać.
gawortom
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta