Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gawortom

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chyba spoko, ale ciezko mi ocenic. Nalatalem tylko 500 km, głownie po autostradzie to nie musiałem za duzo hamować. Dla mnie auto to auto - ma jezdzic i sie nie psuc. Lubie wiedziec czym jezdze wiec nie oddaje na slepo do "janusza biznesu" ale tez nie wałkuje tematu miesiac bo szkoda mi na to zycia.
  2. Z racji, że czas gonił, a o termin do mechanika czasem trudniej niż do lekarza specjalisty nie mogłem dłużej czekać i w zeszłym tygodniu zamówiłem tylko zaciski przód . Poczytalem trochę opini w necie i stwierdziłem, że wezme w hurtowni te które bedą dostępne i spotkałem najwięcej pozytywnych opinii o nich. Finalnie wziąłem skv- przekonała mnie gwarancja na 3 lata. Dzisiaj po pracy odbieram auto z warsztatu. Za jakiś czas zmienię też tył. Dzięki za pomoc wszystkim !
  3. Napisałem do chłopaków w piątek ale albo nie odpisują, albo już się tym nie zajmują. Możesz polecić coś innego ? chcialbym wstawic auto do mechanika na weekend.
  4. To co w takim razie polecacie ? Jakieś konkretne modele polecicie ?
  5. Mój zacisk hamulcowy z przodu z lewej właśnie powiedział dość - przy tłoczku wycieka płyn , a i rudej na nim jest całkiem sporo. Pozostałe zaciski też nie wyglądają już najlepiej i zaczynają się lekko pocic. Nie wiem kiedy były zmieniane, od kiedy mam auto zrobiłem z nimi 40 tys km. Wiem, że musze wymienić od razu parę lewa / prawa, ale obawiam się, że i tył zaraz siądzie. Autem dojezdam tylko do pracy i nie chce wydawać na niego majątku. Co polecicice? Zregenerować tylko przód ? Wymienić tylko przód ? Wymienić od razu przód i tył i mieć z głowy ? Jeśli zdecyduje sie na wymiane to coś poza samymi zaciskami powinienem kupić? Mam "mietka" mechanika który mi to wymieni o ile dam mu wszystkie części
  6. Cześć wszystkim, wracam do Audi po nieudanej przygodzie z Fordem. Pozdrawiam serdecznie
  7. Jak bardzo skomplikowany jest demontaż i wyjęcie podsufitki? Chciałem u siebie zmienić kolor na czarny i się zastanawiam czy gra warta świeczki...
  8. Takie coś Ci przyszło jako nowe? Też mnie czeka wymiana więc dobrze wiedzieć co omijać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.