Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana żarówek na podobne do xenonu


klundziaa

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie. Chce wymienić zarówki na al'a xenon wiem, że nie będą tak świeciły jak xenony. Do tego musiałbym wymienić lampy etc. Brak kasy w tym roku. :wallbash: Ale czytalem na stronie producenta OSRAM i PHILIPS że te żarówki w cenie ok 60z za komplet dają ładne biale światło trochę zbliżone do lamp xenonowych. :wink4: Spotkał sie ktoś z czyms takim? warto kupić? zbliże się puki co do białej barwy? dzięki za odp pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świecić Ci mogą trochę bardziej biało i jaśniej ale jak xenon to oczywiście to nie wygląda.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213368.0 - możesz zobaczyć jak u mnie wygląda w soczewce Blue Vision Ultra H7. Postojówka też jest blue vision więc można zobaczyć że żarówka jest praktycznie identycznie biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje nabycie tych żaróweczek : http://allegro.pl/nr-1-w-gazecie-motor-unitec-h7-xenon-mega-white-i1730884035.html

Wygrały test gazety motor i zostawiły w tyle te PHILIPSY i OSRAMY.

Sam ich używałem i naprawdę jazda z nimi jest bardzo fajna zwłaszcza nocą.

Światło które pada na drogę jest bardzo zbliżonego do białego.

Nie wygórowana cena, a wedle testu okazały się być najlepsze.

U mnie w aucie świeciły pół roku po czym świecą dalej u nowego właściciela.

Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem że to nie xenon :naughty:. No u Ciebie wygląda to ładnie ale masz soczewki. Ja narazie mam seryjne no jakby dało takie białe światło to jest nieżle w sumie narazie by starczyło :hi: blue vision są od Philipsa?[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 10:59_________________________________________________Radek: cena rzeczywiście powala na kolana :polew: połowa mniej niż za OSRAM :shocked: przeglądałem allegro też na nie trafiłem ale że jestem Polakiem z krwi i kości :polew: :polew: :polew: mówię za tanie :thumbdown: ale pozory mylą pomyśle nad nimi bardzo ciekawa opcja. Piszesz że ładnie świecą...czy zdjęcie z tym toledem na stronie oddaje jakość? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tym teście nie było BV Ultra więc ciężko to porównywać. Nie mniej na pewno warto wypróbować te żarówki, cena bardzo niska. Co do testów motoru nie zawsze są miarodajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "toledo" to jest mój były LEON i właśnie to zdjęcie nie było nic podrasowane w PS.

Tak jak widać na ścianie światło jest białe, jakby świeciło na żółto ściana była by żółta :)

Powiem szczerze, że trochę tego sprzedałem już i każdy zadowolony względem świecenia.

Jak się stoi bezpośrednio przy aucie to widać światło żółte ale jak odejdziemy na kilka metrów już jest inaczej.

Co do philipsów to strasznie szybko się przepalają i około 80zł idzie w błoto, a w cale wedle testów nie są takie dobre !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli światła długie i postojowe- żarówki też do wymiany tak? żeby wszystko miało ręce i nogi. Bo rozumiem że wymiana świateł mijania na białe nic nie da jeżeli postojowe będą zółte bo postojówka sie nie wyłącza po przełączeniu na mijanie...dobrze myślę? :wink4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 11:16_________________________________________________heh sory....oprócz świateł mało widać...pomyliłem się :hi: a powiedz mi czy postojówki tez masz? albo czy możesz jakies polecić? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kolega dystrybutor :naughty:

a to co sprzedajesz jaką ma trwałość? Jeśli chodzi o BV ultra jest już lepiej z trwałością niż w osramach. Na razie od stycznia śmigają, zobaczymy jak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kolega dystrybutor :naughty:

a to co sprzedajesz jaką ma trwałość? Jeśli chodzi o BV ultra jest już lepiej z trwałością niż w osramach. Na razie od stycznia śmigają, zobaczymy jak długo

Jeśli chodzi o te żarówki to tak :)

Jeśli chodzi o trwałość to mówię u mnie pół roku chodziły i teraz chodzą u nowego właściciela pojazdu.

Nie długo też się pojawią w ofercie Ceramizery i zestawy HID Xenon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waśnie sprawdzałem i patrze :shocked: a tam 4 żarówki postojowa mijania drogowa i :mysli: no właśnie słaby dostęp żeby zobaczyć kiedy się włącza a raczej z jakimi o co tu może chodzić :blink:

zapalają Ci się postojówki, jak zapalasz mijania to postojówki palą się dalej. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz B5 '98 hm... a tam czasem nie było jeszcze halogenów w kloszu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem calkiem wygladaja te Ledy w oswietleniu w srodku auta, ori takie fuj żolte:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne :notworthy: to są halogeny nie włączały sie przy długich światłach tylko mijania :wallbash:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 12:15_________________________________________________czyli wymieniam narazie 2 żarowki postojowe i mijania. Myślę, że założę te które proponował Radek i wrzuce foto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co chyba nie bo długie włączasz rzadko w sumie poza terenem zabudowanym gdy nikt Cie nie mija( przynajmniej tak powinno być :naughty:) więc tu nie ma znaczenia wazne żeby wymienić postojowe bo te świecą ze światłami mijania non stop :tongue4: ja osobiście narazie nie będę długich wymieniał świecą mi ładnie....ale jak masz kasy dosyć to wymien :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gdy ma ktos lampe poliftową ? Gdybym kupił Unitec i dał w miejsce mijania (tam gdzie soczewka) a długie bym miał zwykłe zólte to bedzie to kolidowało to ze sobą ?

nic Ci nie będzie kolidowało, po prostu długie będziesz miał żółte a mijania jaśniejsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...