Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Tuba Aktywna TONSIL SAS-150


Rekomendowane odpowiedzi

co chcesz osiagnac ? po prostu dudnienie bez czystosci ? jesli tak to warto kupic ;) ale ja bym inaczej wydal te pieniadze niz kupowac takie cos co ani nie gra czysto ani glosno tak naprawde

o takie cos ci chodzi tak?:

http://allegro.pl/item309350049_tuba_tonsil_sas_150.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ktory mowi ze tuba Tonsil sas-150 to samo dudnienie bez jakosci pisze bzdury

Prawie cala oferta Tonsil to sprzet bardzo dobrej jakosci - wiec pisanie zeby pisac ze Tonsil to bubel to niepotrzebne zajmowanie miejsca w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boze ...... chyba przedstawiciel tonsila sie odezwal na forum

zanim sie wypowiesz na temat car audio posluchaj troche i sie rozeznaj

bo TONSIL to G*WNO ;)

tak tak tonsil to gorna polka tak samo jak alphard i boshmann do tego first dalco i inne padla z allegro :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boze ...... chyba przedstawiciel tonsila sie odezwal na forum

zanim sie wypowiesz na temat car audio posluchaj troche i sie rozeznaj

bo TONSIL to G*WNO ;)

tak tak tonsil to gorna polka tak samo jak alphard i boshmann do tego first dalco i inne padla z allegro :polew: :polew: :polew:

Pragnę się nie zgodzić tonsil robi dobre głośniki co do tub to się nie wypowiadam bo nie miałem doczynienia. Ja bym unikał sprzętu aktywnego no ale jak kolega ma do wydania tylko 200plnów i nie jest jakimś audiofilem to podejrzewam że będzie zadowolony z zakupu

AHA NIE JESTEM przedstawicielem tonisilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ..... podoba wam sie tonsil to spoko ;)

polecam z calego serca .... tak samo jak chinskie samochody

:oklaski:[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 00:38 _________________________________________________stefko25

montuj tonsili ile wlezie ... bedzie dudnienie na cala wies ....

napedz je wzmacniaczami alpharda

a na przod daj duuuuzo glosnikow buszmena ... bo to chyba o to w car audio chodzi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego kolega z ZG jest uprzedzony do tonsilu ale potwierdzam inne wypowiedzi, ze robia dobry sprzet... i powiem tylko tyle, ze jakby ktos nie wiedzial to tonsil robil sprzet dla firm takich jak m. in. PIONEER ktorego nazwa zaczyna sie na P i E ... bardziej bystrzy beda wiedzieli o jakie zestawy chodzi :)

mialem okazje byc w zakladzie i ogladac jak sie u nich glosniki robi, takze krotkie dedykowane serie i bubli na pewno nie robia a kazdy glosnik jest testowany na specjalnej aparaturze odsluchowej czy spelnia wymogi jakosciowe. maja tez fajna komore bezechowa w ktorej tez mialem okazje byc i efekt jest niesamowity - dwie osoby stojace tylem do siebie nawet krzyczac sie nie beda slyszaly :) ...a wlasciwie to to wszystko chyba juz dotyczy czasu przeszlego bo tonsil zbanczyl i upadl a szkoda

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...