Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PLAYSTATION w aucie:)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

wpadlem na genialny :kox: ehhe pomysl.mianowicie zamierzam zamontowac pod navi RNS-E konsole -playstation 2(slim). i tu moje pytanie-czy ktos juz cos takiego montowal? jak rozwiazal montaz-no i jak to chodzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montaz banalny,zasilanie proste,kupujesz zasilacz samochodowy do ps2 i go przerabiasz,na dziurach moze tracic laser ale nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szczerze powiedziawszy konsola miesci sie tylko spokojnie w schowku od b6 w pozycji bezposrednio przy gorze schowka-tzreba zamontowac jakies prowadnice(bo klapa na plyty otwiera sie do gory) lub inny patent(mam zwykly schowek-bez miejsca na zmieniare i bez lodowy).w pionie nie sprawdzalem.a jak z jakoscia obrazu na navi-ma ktos wogole to zamontowane-moze foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko troche upchac w schowku,ja planowalem do góry nogami wrzucic,a co ma byc z obrazem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kiedys zamontowane PS2 slim w Golfie 4 fajna zabawka :P ale moim zdanie tylko dla bajeru ;P

bo do niczego innego :P

montaz prosty tak jak pisza chłopaki

zasilacz i potem pozostaje ci zamontowanie ja nie montowałem tylko miałem luzem bo w domu tez czasem grałem ;)

a w samochodze to pasazerowie ;P ale powiem ze przez pierwsze 3 dni potem sie znudziło i lepiej grać w domu na wiekszym TV :P PS2 jest dobra zamiast DVD bo odtwarza i to i to :P i gry wiec z monatżem mozesz pomyslec ale nie wiem jak bedzie działac jak ją odwtornie zamontujesz :)

mozna popróbowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam zamontować sobie PSP slim do RNS-E zamiast DVD. W związku z tym mam parę pytań:

Jaką kupić przejściówkę do RNS-E, są dostępne na allegro?

Czy podczas jazdy będzie działało, jeżeli nie to co trzeba zrobić?

Ewentualne koszty związane z przeróbką (PSP dostałem w prezencie :))

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...