Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgłowe A4 B5


Adas25

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakieś zdjęcia dostać z informacjami jakie kupić i jak je przerobić do polifta?  Takie kompletne DIY 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że trzeba mieć tą lutownice do plastkiu po prostu.. z tym pewno da radę zrobić w ciągu 30 min oba. inne rozwiązania raczej lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że foty wygasły może bym spróbował, puki co nikt nic nie wymyślił ciekawego do polifta :) ? A może ktoś sprzedaje przerobiony zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem by jakieś gotowce przerobione były w handlu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arturoo napisał:

Nie słyszałem by jakieś gotowce przerobione były w handlu ;)

Może ktoś z klubowiczów miałby, allegro przekopane :x Sam bym spróbował, tylko szkoda że foto powygasały, jak wspominałem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od golfa 4 mozna przerobić. jest mniejsze więc jakis klocek wsadzić miedzy blache a sprysk albo cos dorobić jaka spinke. ja u siebie zalozylem i dzialalo ale sie zapchalo i nie dało rady odepchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od golfa 4 mozna przerobić. jest mniejsze więc jakis klocek wsadzić miedzy blache a sprysk albo cos dorobić jaka spinke. ja u siebie zalozylem i dzialalo ale sie zapchalo i nie dało rady odepchac

masz jakąś fotke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mophk napisał:


masz jakąś fotke?

no nie bo to bylo jakieś  3 mies temu. ale jak bd mial chwilę to. mam gdzies 2 taki sprysk i po kombinuje od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bo to bylo jakieś  3 mies temu. ale jak bd mial chwilę to. mam gdzies 2 taki sprysk i po kombinuje od nowa


kupie dwie sztuki grzane jak cos [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mophk napisał:

 


kupie dwie sztuki grzane jak cos emoji16.png

 

1 znalazlem.  mam tez z paska b5 ale musze zobaczyć czy to to samo. jak sam ogarne temat. dodam do dzialu diy czy faq?. 

aaa i patent zadziała tylko w 99-01

Edytowane przez Krycha70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krycha70 napisał:

1 znalazlem.  mam tez z paska b5 ale musze zobaczyć czy to to samo. jak sam ogarne temat. dodam do dzialu diy czy faq?. 

aaa i patent zadziała tylko w 99-01

noo do lifta plz :D akurat paskowe mgłowe to mam. nie mam pomysłu jak je zrobić z gulfa 4 wygladaja jak paskowe. mogę Ci wysłać na 'testy' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudne to dla. mnie nie jest tylko ze ja nie mam czasu na dlubanie. jutro sie wyrwe wcześniej do roboty i pomyślę z tym spryskiem od golfa4. w sumie sam bym chcial miec mglowe spryski dlatego podziałam (te zwykle to juz archaiczne sa) z 1 mi sie udalo. ale to. szybko robione bylo aby zobaczyc czy bd dzialac i nie odleci. tylko manewr z tym jest taki ze nie ma w tym regulacji. będzie pryskac na pałe trzeba by naprawdę pomyśleć zeby ustawić tak żeby ogarniał cała szybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krycha70 napisał:

trudne to dla. mnie nie jest tylko ze ja nie mam czasu na dlubanie. jutro sie wyrwe wcześniej do roboty i pomyślę z tym spryskiem od golfa4. w sumie sam bym chcial miec mglowe spryski dlatego podziałam (te zwykle to juz archaiczne sa) z 1 mi sie udalo. ale to. szybko robione bylo aby zobaczyc czy bd dzialac i nie odleci. tylko manewr z tym jest taki ze nie ma w tym regulacji. będzie pryskac na pałe trzeba by naprawdę pomyśleć zeby ustawić tak żeby ogarniał cała szybe

w pastuchu jest regulacja góra dół. nie wiem czy patrze na dobre spryski z gulfa, ale wyglądaja identycznie jak te z b5

1097641.jpg

gu8uhase.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to.te moje chyba jakies nie ori byly. regulacja gora dol. to jest((faktycznie  ale inaczej wyglądają) ale to bez różnicy. latwo jest to. przerobić.... tylko zeby zaraz hejty nie lecialy ze druciarstwo..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem z kątowników coś ukleić  :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: wiec daj spokoj.. byle to nie raziło w oczy i się trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to.te moje chyba jakies nie ori byly. regulacja gora dol. to jest((faktycznie  ale inaczej wyglądają) ale to bez różnicy. latwo jest to. przerobić.... tylko zeby zaraz hejty nie lecialy ze druciarstwo..... 

Nie bój nic ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arturoo napisał:


Nie bój nic ;)

temat jest prostszy niz myślałem. zrobiłem inaczej jak wcześniej ale pasuje i dziala. niestety wersja bez grzania ale mi to nie przeszkadza. mam fotki jak to wyglada oraz nagrałem film w 4k?.  bez porównania do tamtego sprysku cala szybe elegancko pokrywa płynem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[emoji106]

 

 

Zrób jeszcze test przy 100 i np 150 [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arturoo napisał:


Nie bój nic ;)

temat jest prostszy niz myślałem. zrobiłem inaczej jak wcześniej ale pasuje i dziala. niestety wersja bez grzania ale mi to nie przeszkadza. mam fotki jak to wyglada oraz nagrałem film w 4k?.  bez porównania do tamtego sprysku cala szybe elegancko pokrywa płynem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...