Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Problem z odpaleniem prosze o pomoc


łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

odpala tak samo na zimnym jak i na ciepłym. tak odpalam na benzynie przełacza sie przy 2000 obrotów. tylko to troche dziwne bo gdy niemam załączonego gazu i wcześniej jeżdźe na samej benzynie to odpala za pierwszym tylko ze musi troche dłuzej pokęcic.jesli jest załączona instalacja to niby za pierwszym razem kęci ale nie daje zadnych oznak a jesli wyłącze zapłon i znów przekrece to pali od razu . a to troche wstyd jeżdzic takim autem i żeby tak paliło :([br]Dopisany: 10 Luty 2008, 13:17 _________________________________________________wymieniłem ten katalizataor jak podejrzewałem, stary sie rozpłynoł nie było w nim nic pustka. autko chodzi lepiej ale i tak nie chce odpalac.

moze to pompka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może być pompka. U mnie jak padała, to były takie same objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
wymieniłem ten katalizataor jak podejrzewałem, stary sie rozpłynoł nie było w nim nic pustka. autko chodzi lepiej ale i tak nie chce odpalac.

"rozpłynął" - to znaczy co ? Ktoś wcześniej wstawił ci samą puszkę czy się rozsypał wkład?

Bo jeśli to druga opcja to masz tłumik zawalony (albo oba) i praktycznie niedrożny wydech.

Auto jest zmulone? Wkręca się powyżej 4 tys obrotów normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku temu jak wspawywałem złączke elastyczna to jeszcze wkład był a teraz niema widocznie sie stopił, najwyrazniej tak jak piszesz Kaziu_Wichura wszystko teraz znjduje sie w tłumniku. Ale auto sie teraz zbiera dosc dobrze juz przy 3000 obrotów, chociaz srodkowy tłumnik tez zaczyna rdza wychodzic i tzrea bedzie go wymienic.

co do tej pompki to o ile dobrze zauwazyłem to ona dopiero pompuje jak kręci rozrusznik??

bo chyba jest juz przytarta i nie trzyma paliwa. dzisiaj to rozebrałem ale strasznie skomplikowanie to wszystko w sirodku wygłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...