Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Chromowane obudowy do lusterek in.pro - nie pasują?


xlukk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś zakupiłem z allegro chromowane obudowy do lustrek firmy in.pro (ponoc najlepsza). Zdemontowałem stara obudowę od strony kierowcy (z czym bawiłem sie dobrą godzinę - co za debil wymyslił tyle zatrzasków w tak róznych pozycjach??? ) i próbowałem założyc nową. Co zakonczyło sie fiaskiem :/ Próbowałem na wszystkie strony, starałem się być delikatnym aby nieczego nie połamać, ale obudowa nie wchodzi jak powinna. Co dziwne próbując ja zamocować zrównałem niby w pewnym momencie obudowę z tym kawałkiem co wystaje z samochodu, lecz wewnątrz zaczepy były sporo wyzej niz powinny. Wydaje mi się (???) że winne są te 2 "dynksy" z tyłu obudowy (na grzyba w ogóle one??).

Ktos coś poradzi? Bo chyba trzeba miec doktorat aby to badziewie zamontowac :/ Czy te problemy to normalka i trzeba jakos na chama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowane u siebie takie obudowy.Montowałem je sam i pasowały idealnie jak fabryczne.

Zapomniałem napisać, że juz pasują :P Ale nie obyło sie bez pomocy zaprzyjaźnionego lakiernika (przy okazji lakierowania czujników parkowania, podrzuciłem mu też lusterka :naughty:). Furka od razu lepiej wyglada, choc na jasnym kolorze pewnie takiego efektu by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...