Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nastawnik wymiana uszczelki


aleks221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj zauważyłem że cieknie mi ropa z pod nastawnika. Przydało by się wymienić uszczelkę pod nim. Wiecie może jaki to może być koszt i czy znacie jakiegoś dobrego szpeca od tych spraw w Warszawie? Wiem że jest cała instrukcja o tym na forum ale pompa to pompa nigdy tego nie robiłem i się trochę boje wiec chcę komuś to oddać i mieć pewność że zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegu uszczelki komplet BOSH to koszt 8 zł. Ja wymieniałem sam pod nastawnikiem nie jest trudno ale bez podstaw mechaniki i obsługi waga (trzeba ustawić dawke paliwa) bedzie ciężko. Ale mi zaśpiewali 300 za wymiane uszczelki pod nastawnikiem i deklem plus ustawienie dawki wiec spróbowałem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupe kasy CI krzykneli... podstawy mechaniki mam, vag tez sie znajdzie ale pompa to pompa jak cosik sie zwali to bedzie kiepsko. Zaczela mi dzisiaj ciec wlasnie podczas ustawiania konta wtrysku. A staralem sie byc delikatny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczela mi dzisiaj ciec wlasnie podczas ustawiania konta wtrysku

Kat wyprzedzenia wtrysku nastawnikiem ustawiales???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie naparzałeś czyms w nastawnik podczas regulacji a ze uszczelka nie pierwszej mlodosci to popuszcza juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote to wymieniaj sam tylko pamiętaj że przy skladaniu nastawnika trzeba dokładnie trafić palcem w pierścien ja chyba z 15 razy zakładałem i zdejmowałem czy nie przekrzywiło pierścienia :decayed: po złożeniu wszystkiego pompa nadal lekko ciekła ale po przejechaniu 100 km przestało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest loteria, mi cieklo tez z nastawnika zaplacilem w bosh service 180zl z robota, jak sie to tam uszczelnilo po 3dniach inne ujscie ropa znalazla i dalem cala pompe i zamiast dac 700, wyszlo mnie prawie 900zl, teraz malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po zabiegu. Klucz kupilem za cale 3 zl. Ciekla uszczelka pod dekielkiem nastawnika wiec ja tylko wymienilem. Jak na razie sucho ale caly nastawnik bedzie do czyszczenia ale to juz nie jest take pilne wiec poczekam na lepsze finansowo czasy i oddam do spec a. Dzieki za rady i pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...