Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Numery przewodów hamulcowych


Natanael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem ostatnio na przegladzie i okazalo sie ze gumowe przewody hamulcowe na przednie osi (po obu stronach) nadaja sie do szybkiej wymiany. Niestety w hurtowni w ktorej zawsze kupuje nie maja takich. Ich dostawcy również nie ma odpowiednich przewodów. Probowalem szukac numeru czesci w ETCE, niestety nie wiedziec czemu mam ja w jakims tureckim jezyku (albo innym blizej nieokreslonym), wiec nie wiele potrafie w niej zdzialac. Znalazlem po VINie numer 8E0611707, ale nie wiem czy jest on prawidłowy. Czy ktoś mógłby mi pomóc i sprawdzic numery tych przewodów?

Z góry dziekuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak tylko z czystej ciekawości zapytam, czy dostałeś te przewodziki ?? jeśli tak ok, ale gdyby ktoś potrzebował ZAPRASZAM !!! Takie przewodziki u mnie są dostępne w dużych ilościch w cenie około 25zł za sztukę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem. Szkoda ze nie napisales wczesniej, bo w necie sa tylko na jednej stronie. A w hurtowniach to tylko drogi Intercars (z takich blizej mnie). Jak bede wymienial kiedys z tylu to sie odezwe:)

pozdrawiam

P.S w koncu udalo mi sie uruchomic etke z normalnym jezyku. Numer czesci ma na koncu literkę G, a nie D. Gdyby ktos kiedys szukal. Potwierdzilem to tez w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D to stare oznaczenie

G nowe

jeden i drugi jest aktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...