Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] ZAPADNIĘTE SPRZĘGŁO


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co to może być i jak temu zaradzić, wczoraj zaczęło mi się zapadać sprzęgło i to "samo z siebie", podjechałem na parking, zostawiłem auto na 2 godziny, wracam, a tu już sprzęgło "schowane" prawie do połowy, ale jeszcze działało, biegi jeszcze wchodziły ale coraz trudniej. Dzisiaj rano sprzęgło już było w podłodze, a biegu nie da rady wbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce dzialaja? jezeli tak ja kolega napisal wysprzeglik lub pompa sprzegla, byc moze mocwanie wysprzeglika puscilo,

jezeli nie dzialaja to uszkodzenie przewodow hydraulicznych, lub brak plynu w skutek nieszczelnosci elementow hydraulicznych ( zaciski, wysprzeglik, pompa)

nie probuj wbijac biegow :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już mi nic nie mówi, niestety jestem laikiem jeżeli chodzi o mechanike samoch., myślałem że może jakoś sam będę mógł coś na szybko sprawdzić, ale widzę że to nie będzie takie proste... ok, jak mechanik to zrobi to ewentualnie dam znać co to było... dzięki[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 14:37 _________________________________________________No i zrobione, okazało sie ze to silownik sprzegla, a to co opisalem, czyli stopniowe zapadanie sie sprzegla, to typowy objaw m.in. walnietego silownika... Nowy w ASO 250 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...