Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o ocene logów i stanu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja mam przebieg też potwierdzony w audi, ostatni przegląd przy 106tyś dokładnie rok temu.

to zostaje sie tylko cieszyc ... :wink4:

Opublikowano

ale koledzy powiedzcie mi jedną rzecz czy TIME STAMP w logach jest w sekundach ?

bo interesuje mnie pomiar przyspieszenia ale bez stopera :P

Opublikowano
  • Autor

Tak w sekundach ale mierz tylko jeden blok wtedy będzie częściej.

Opublikowano

Tak w sekundach ale mierz tylko jeden blok wtedy będzie częściej.

mam rozumieć że chodzi Ci o większe próbkowanie :cool:

będzie większa dokładność pomiaru :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam rozumieć że chodzi Ci o większe próbkowanie :cool:

będzie większa dokładność pomiaru

Dokładnie

Opublikowano

przeciez do pomiaru przyspieszania jest opcja w VAG-COM-ie. bez kombinacji.

kazdy log dynamiczny nalezy wykonywac 1 grupa/log

Opublikowano

przeciez do pomiaru przyspieszania jest opcja w VAG-COM-ie. bez kombinacji.

kazdy log dynamiczny nalezy wykonywac 1 grupa/log

ale ta opcja jest chyba dopiero w vagu 607 ??

jak sie myle to mnie poprawcie, moj kabel łyka vaga do 409.1

Opublikowano

ale ta opcja jest chyba dopiero w vagu 607 ??

tak ...

Opublikowano
  • Autor

Termostat wymieniony, niestety podczas robienia diagnostyki wyszło że mam do wymiany jeszcze akumulator. Chce kupić VARTE SILVER Pojemność: 85Ah prąd rozruchowy: 800A co o nim myslicie????

Opublikowano

Termostat wymieniony, niestety podczas robienia diagnostyki wyszło że mam do wymiany jeszcze akumulator. Chce kupić VARTE SILVER Pojemność: 85Ah prąd rozruchowy: 800A co o nim myslicie????

Varta jest dobra firma .. a co do mocy to podjedz do dobrego salonu z akumulatorami tam maja tabele i wybiora o wlasciwej mocy ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Moc akumulatora (prąd rozruchowy) im większa tym lepiej. Tylko pojemność musi być taka sama. Ja orginalnie mam aku 80Ah teraz chce kupić 85Ah jest to minimalna różnica wię myśle że będzie ok. Zresztą na stronie Varty taki polecają do mojego auta.

Aku kupiony wybrałm Bosch Silver 77Ah 780A S5[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 21:17 _________________________________________________Po namysle pojechałem wymienić aku na MOLL 85Ah mysle że to najlepszy wybór bo te akumulatory Audi montuje w nowych autach i poprzedni też taki miałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.