Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak światła przeciwmgielnego lewy tył..


tadusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawiłem sobie drugą audiczkę quattro i wszystko było by dobrze gdyby nie szczególik, jak w temacie brak światła przeciwmgielnego z tyłu lewa strona. Z przodu w reflektorach zespolonych śą światła zarówno włączane przyciskiem tylko przód i razem z tyłem. Ale brakuje z tyłu. żarówkę wymieniałem nie wiem czy dochodzi napięcie do tyłu i na którym pinie wtyczki sprawdzić lub czy jest przekażnik osobno na tylne przeciwmgielne i gdzie się znajduje. lub może coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie ma osobnego przekaźnika na tylne przeciwmgielne, weź miernik i sprawdź sobie czy dochodzi ci napięcie co do pinu to niepamiętam ale jak ściągniesz oprawkę żarówek to się zorjętujesz po ścieszce albo sprawdź pokolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem tylko jednego światła przeciwmgielnego z tyłu ? W większości aut tak to właśnie wygląda , tyle , ze powinno świecić właśnie tylko lewe ( strona kierowcy ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z prawej strony również jest taka sama oprawka czyli że można równiez wstawic żarówke swiatła przeciwmgielnego trzeba tylko rozszlifowac otwór w prawym lefrektorze od środka w miejscu gdzie będzie dodana żarówka i będą dwa przeciwgielne z tyłu ja tak mam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z prawj strony też masz przeciwmgielne też tak mam zrobione zupełnie wyleciało mi z głowy więc włóż żarówkę do oprawki z prawj strony i zobaczysz czy prąd ci dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo świeci się lewa lampa przeciwmgielna , do prawej trzeba zmostkować kabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szło na druga stronę w oryginalnej instalacji chyba ze ktoś tak zrobił żeby wyglądało jak ori :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu lampa z "anglika" pochodzi :gwizdanie:

Dokładnie nad tym samym myślałem , a może to auto autora wątku to "przerobiony anglik" :gwizdanie: i świeci tylko prawa zamiast lewej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie musiałem robić, po za otworem w lampie na żarówkę. Cala instalacja była poprowadzona, jak uruchamiałem przeciwmgielne tył, to zarówno z lewej jak i z prawej strony było napięcie, tylko lampa prawa nie była przygotowana, a wiec pilnik w ruch i obecnie mam 2 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z prawej strony w miejscu przeciwmgielnej nie ma tej blaszki co z lewej strony, ktore to kabelki trzeba zmostkowac? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...