Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Pytanko o tarcze i klocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niebawem czeka mnie wymiana tarcz a co za tym idzie klocków stąd pytanie czy zakładał ktoś u siebie tarcze np Zimmerman ,Brembo max plus klocki ferodo ,jaka różnica miedzy orginałem AT i czy prawdą jest że żywotność ich jest dużo krótsza od orginałów

Opublikowano

było już o tym na forum, poszukaj. Osobiście założyłem niedawno na tył Brembo, bo były nieco tansze od ATE, a to w końcu tylko tył :mrgreen: Nie narzekam, spisują się OK, mają na razie trochę ponad 1000km i jak na razie luzik. Klocki są TRW, choć miały być LUK-a ale akurat nie było w sklepie. Powiem tak, choć to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia: jesli nie jeździsz jakoś szczególnie ostro, to chyba nie warto się szarpać na jakieś pseudo-wyczynowe czy "górnopółkowe" części, choć z drugiej strony nie ma co pchać jakiejś chińszczyzny.

Opublikowano

fakt juz duzo o tym bylo

najlepszy zestaw to brembo tarcze i klocki ferrodo (D-normalne 250pln S-sportowe 500pln) lub ori. klocki ori w ASO ponad 400pln wiec bardziej sie oplaca kupic ferrodo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.