Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich fanów :audi::) autko sprowadzone z Niemiec w sierpniu 2009r. ;p rok prod.2003 :naughty::decayed: teraz troszkę o wyposażeniu :

- 4 elektryczne szyby :evil:

- FIS (pełen)

- 6 AIR BAG

- wspomaganie kierownicy

- regulacja kierownicy

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- radio CD Concert - - nagłośnienie Audi z subwooferem na tylnej półce (ori)

- Immobilizer

- fotele kubełkowe z możliwością reg.odcinka lędźwiowego i z wysuwanymi częściami pod kolana :kox:

- 2 x podłokietnik (przedni podłokietnik podświetlany na czerwono)

- felgi ori 15

- kierownica 3 ramienna skórzana

- gałka zmiany biegów skórzana

- ori alarm

- pakiet oświetlenia wnętrza (drzwi, nawiewy)

- ESP, ASR, ABS

- klimatronik 2-strefowy

- halogeny

Zrobione:

- felgi 17

- podświetlanie kubka i wizytownika

- wymiana włącznika świateł

- wymiana miseczek(uchwytu,przód)

- przycisk zamka centralnego

- kubek, wizytownik i ESP pakiet chrom

- podświetlenie pod drzwiami :)

- wymiana ramion i wycieraczek na AERO

- RNS-E

- klimatronik 2 din

- lampki LED w tablice reje.

- nowe dywaniki gumowe

- osłona akumulatora

wg książki mam taka kategorie wagowa :

Auto: A4 B6

Nadwozie: Sedan

Silnik: AWX 131KM (2003)

Skrzynia: MANUAL (5)

Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ -20mm 8E0 411 105 CH – 0JJ 8

Kategoria wagowa osi tylnej: 0YH -20mm 8E0 511 115 DJ - OYH 7

Zawieszenie: 1BA

Standard :embarrassed:

a6a654eb57170.jpg

Rns-e

203f86c4abb12.jpg

Opublikowano

no i tu teraz zadaj swoje pytanie :wink4:

ponadto wyposazenie calkiem spoko...beda zdjecia to sie oceni...zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie :good:

Opublikowano
  • Autor

Jutro jak wrzucę foteczki dopiero to zacznę działać ;p ok myślę ze przypadnie mi tak ze będzie pasowało ;)

Opublikowano

ja niestety zbytnio nie pomoge Ci jesli chodzi o dobor sprezyn, w/g mnie sprezyny podejda Ci od wszystkich diesli 1.9 to ten sam przedzial wagowy, i pewnie od slabszych benzyn 1.8 i 2.0 no i musisz dobrac je pod to czy masz naped na oske czy quattro

Opublikowano

hidden22, mam autko w podobnym wyposażeniu. Słuchaj... Ile masz w nim głośników? Bo ja mam 4 w drzwiach z przodu, 4 w drzwiach z tyłu i niskotonowy na półce. Zastanawiam się, czy to nie bose....? Nie mam żadnych logo bose, ani wpisu w ksiązce serwisowej. Mam zamiar zamontować radio kenwooda, ale w gdyby się okazało że to bose, to chyba kupiłem złą kostkę iso :) Jak to jest u Ciebie?

Opublikowano
  • Autor

Siemka. ja mam po 2 głośniki w drzwiach z przodu, po 2 głośniki w drzwiach tylnich, na pólce jakiś basowy i jeszcze z przodu na kokpicie pod przednia szyba jeden. u mnie etz nic nie psize ze to bose... czyli ogólnie mam 10 głośników ;) moze niech ktos wypowie sie co zna sie na tym :)

Opublikowano

Audi Sound System (9 głośników + Subwoofer) :) nie jestem pewny, ale to chyba standard był. Lepsza opcja to Bose...

Opublikowano

nie wiem jak w B6, ale np w B8 czy A5 standardowo jest zwykły system grający, potem opcją jest Audi Sound System i na końcu Bang & Olufsen... więc myślę, że w B6 podobnie tylko nie ma Banga, a jest BOSE.. jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi :good:

Opublikowano
  • Autor

aha :) np mój kumpel w audi nie miał basowego w tylnej polce tylko miał to zabudowane taki materiałem jak tylna polka. na moje to pięknie graja te 9 głośników mi basowy :) nic lepszego nie jest potrzebne :):cool1:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 18:07_________________________________________________nie ma nikt takiego materialu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.