Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Idntyfikacja systemu audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy może temat już by,ł zresztą na pewno gdzieś tam był, szukałem pół dnia może słabo. Jak to w audi avancie przy radiu nie oryginalnym nie gra tył, chcę kupić moduł tylko nie wiem jak stwierdzić jaki mam system audio. Poprzedni właściciel mówił ze bose ale jak patrzyłem na napisy na obudowie sub. w tylnym lewym nadkolu pisze na niej nokia i teraz nie jestem pewny bo na to wskazuje ze system nokia jest, ale z systemami audio w audi I raz się stykam dlatego proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fabrycznym radiu po właczeniu pokazuje sie napis BOSE :mysli: Z tyłu za boczkiem na subie powinno pisac bose, na maskownicach głosników też(ale nie zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz kolego trzeba jeszcze mieć to fabryczne radyjko.... no właśnie na subie. z lewej strony w bagażniku pisze nokia a na maskownicach chyba jak dobrze pamiętam bo nie chce mi się iść do garage jest jakby logo s-line choć pewności nie mam w kazdym rasie logo z czerwonym kwadracikiem jutro dokładnie sprawdze co na nich jest ale chyba wynika ze to będzie jakiś system nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loga S-line to tam nie ma napewno, ale skoro pisze na subie NOKIA to chyba wszystko to wyjasnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolego nie mówię że jest to logo s-line zresztą akurat mniejsza z tym. Moje wątpliwości mimo napisu nokia były dlatego że znajomy mi coś tam bajerował że sub. nokii nie wyklucza systemu bose ale jak mówię w tym temacie nie jestem specjalistą[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:15_________________________________________________Witam masz rację kolego tak to jest jak się jeździ na co dzień kilkoma autami to nawet nie wie się jak wygląda dokładnie twoje auto i szczegóły na maskownicach jednak jest napis bose a tylko sub będzie nokiowski. więc teraz miałbym jeszcze prośbę o podanie jakiegoś linka, do modułu który ktoś ma sprawdzony w bose. Bo w większości aukcji które przeglądałem to albo nie pod bose, albo do rocznika 1997 nie wiem gdzie różnica no ale najwyraźniej musi być, a do 98 i pow. roczników nie znalazłem z góry dzieki[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 09:36_________________________________________________Koledzy jeszcze jedno pytanie w temacie audio czy prawidłowo u mnie jest że w tej III wtyczce co idzie albo do fabrycznego radio albo modułu jest tylko 5 kabelków??? czy ktoś coś tam mieszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/adapter-audi-vw-system-bose-a3-a4-a6-a8-kielce-i1760515251.html

Ale szczerze mwóiac nie wiem czy to sie róźni od tego dla systemu Nokia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...