[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM

awilk

ciśnienia czy poziomu ?

Są dwa? To oba jeśli możesz :notworthy:

jeden masz przy filtrze oleju,

drugi w misie olejowej

jestes pewny?

ja swego czasu tez zalozylem watek dokladnie taki sam bo w innych autach to sie palila przed uruchomieniem,a tym audi nie pali sie,dopiero sie pali jak jest slabe cisnienie.

jestes pewny?

Nie wiem czy dobrze się rozumieny mnie chodzi o małą ikonkę z oliwiarka na zagarach a nie o tą która zapala się na ekfanie tam gdzie tankowanie.

dobrze się rozumiemy. Ta na lcd to się pali jak jest małe ciśnienie i jak przed uruchomieniem silnika zrobisz test lewym guzikiem na zegarach. Ta o której ty piszesz to przynajmniej w ajm nie ma. Jak masz vag to zrób test zegarów i będziesz wiedział wszystko.

jak jest niskie ciśnienie lub mało oliwki to info jest wyświetlane na fisie tyle w temacie. Nie ma innej kontrolki

awilk jak będziesz miał czas to napisz na PW to się zvaguje i będzie wszystko wiadomo.

RACJA coś mnie omamiło :wallbash: :wallbash: - nie ma takowej kontrolki

Podziękowania dla kolegi grippen - a za poświęcony czs i wiedzę :notworthy: :notworthy: :notworthy:

RACJA coś mnie omamiło :wallbash: :wallbash: - nie ma takowej kontrolki

Nie ma problemu :hi: