Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upały w Hiszpanii


carpa84

Rekomendowane odpowiedzi

Parkowałem przed chwilą auto do garażu i oto ile stopni było na dworze :heat: !! Jak się cieszę że ktoś wymyślił klime, tylko szkoda że do domu nie mogę jej zabrać :confused4: !!

11082011371.jpg

Pozdrawiam z gorącej Hiszpanii ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkowałem przed chwilą auto do garażu i oto ile stopni było na dworze :heat: !! Jak się cieszę że ktoś wymyślił klime, tylko szkoda że do domu nie mogę jej zabrać :confused4: !!

11082011371.jpg

Pozdrawiam z gorącej Hiszpanii ! :hi:

jeżeli chciałeś nas wqurwić to Ci się udało :hi:

u nas ok 15st, pada deszcz i wieje jakiś zjebany wiatr :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz kropka za narażanie na stres ? :polew: :polew: :polew: W PL mają upały odpalić od Niedzieli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 15 było 38 stopni i przeszła ulewa pierwsza od ok miesiąca. W końcu można normalnie pooddychać

.

Wróciłem z Costa Brava tydzień temu z Malgrad de Mar -było gorąco ale z nóg nie zwalało-jedynie między 11a15h :polew:

Polecam drugim razem zjechać troszkę niżej Sevilla,Malaga, ... we wtorek w Sevilli w nocy były rekordowe upały dochodzące do 38 stopni a to już raczej potrafi zwalić z nóg :wink4:

http://www.20minutos.tv/video/prsxyBEO-calor-en-sevilla-hasta-45-grados/0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 15 było 38 stopni i przeszła ulewa pierwsza od ok miesiąca. W końcu można normalnie pooddychać

.

Wróciłem z Costa Brava tydzień temu z Malgrad de Mar -było gorąco ale z nóg nie zwalało-jedynie między 11a15h :polew:

Polecam drugim razem zjechać troszkę niżej Sevilla,Malaga, ... we wtorek w Sevilli w nocy były rekordowe upały dochodzące do 38 stopni a to już raczej potrafi zwalić z nóg :wink4:

http://www.20minutos.tv/video/prsxyBEO-calor-en-sevilla-hasta-45-grados/0/

Byłem z trzy i pół letnim synem i półroczną córką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziećmi polecam jechać w okolice Santander (Cantabria) ładnie, ciepło bez upałów w sam raz an wakacje z rodzinką a szczególnie z małymi dziećmi ( wiem to z doświadczenia :wink4:) Pozdrawiam " gorąco"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpania to chyba taka druga anglia bo czesto mozna spotkac polaka :)

Już teraz tak nie jest ale jakieś 4 lata temu to naprawdę było dużo polaków. W ogóle to wszystkich obcokrajowców ( Bułgaria,Ekwador,Maroko,Polska ...) Nawet się kiedyś żartowało że Hiszpana na chodniku ciężko spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...