Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 Avant by dandi88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie myślałeś żeby zamontować lampy poliftowe,żeby grill nie był taki samotny i do tego halogeny w zderzak? Automatycznie samochód by sporo odmłodniał.

Będziem Modzić :D po mału po mału, hehe.... to dopiero pierwsze rezanko ;p

Opublikowano
Allroady w sumie też są fajne, hehe :D ;p

no i w cenie :naughty:

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:57 ----------

:thumbup1:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na montaż czeka kilka gratków, a mianowicie :

- od ponad tygodnia leżą sprężynki -40mm

- nie dawno doszła paczuszka z ORI osłoną pod silnik i skrzynie z wygłuszeniem z diesla ( dzięki koledze OGr ;) )

- wpadną jeszcze białe kierunki boczne w błotnik w niedługim czasie.

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Dzisiaj do autka został zamontowany wyświetlacz temperatury zewnętrznej :wink: dzięki koledze - pieciajek

Zdjęcia jeszcze z wersji "roboczej" nad pracami montażowymi, hehe.

Wyświetlacz siedzi w liczniku i bangla aż miło :wink:

20120826_161421.jpg

20120826_161435.jpg

A tutaj fotki już po zamontowaniu ;)

w dzień:

20120826_185644.jpg

i wieczorkiem :naughty: :

20120826_220815.jpg

Tylko po zamontowaniu tego wyświetlacza pojawił się mały błąd :kwasny:

Mianowicie po odpaleniu zapala się kontrolka Airbag, i gaśnie dopiero po przejechaniu około 1 km.

Wcześniej tego nie było....... hmm

Opublikowano

widocznie po odlaczeniu licznika miales wlaczony zaplon i z tad ten blad, musisz go skasowac vagiem.

furka fajna jeszcze troche rezania masz przed soba ale juz jest fajnie. pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
widocznie po odlaczeniu licznika miales wlaczony zaplon i z tad ten blad

No i tak było jak piszesz..... :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany 15-09-2012 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 23:21 ----------

Błędy pokasowane już dawno ;)

A ostatnio kupiłem białe kierunki w błotniki, wyleżały się z tydzień, aż w końcu zamontowałem :P

Dzisiaj dokupiłem żaróweczki, i nowe białaski siedzą już na aucie ;)

20120915104024.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

O znalazłem :D haha autko widziane na żywo i w chwil obecnej na prawdę fajnie się prezentuję duży + za to co zrobiłeś od czasu zakupu :):hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj doszły nowe pierdółki, mianowicie lampki do podświetlenia nóg ;) (zakupione od MaxsteRR-a)

Przy najbliższej okazji wolnego czasu będziemy rezać, co by nam buciki oświetlało :D hehe

20121119_112748Kopiowanie.jpg

20121119_112806Kopiowanie.jpg

Opublikowano

hehe Kolego ja w sobotę rzeźbiłem u siebie identyczne lampki :decayed: Nogi kierowcy już zrobiłem, a pasażera jakiś problem z przewodami właściwymi miałem, jakoś na dniach wrócę do tego . Powodzenia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.