Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?


maciejski

Rekomendowane odpowiedzi

czajeno a jaką masz szerokość felgi?

O ile pamietam to 7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dolaczam sie jesli mozna , bede w tym miesiacu chcial kupic 18" od RS6 , opony rozmiar albo 225/40/18 lub 225/45/18 i moje pytanie jakie ET bedzie najbardziej odpowiednie ?? No zeby felga byla na rowni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dolaczam sie jesli mozna , bede w tym miesiacu chcial kupic 18" od RS6 , opony rozmiar albo 225/40/18 lub 225/45/18 i moje pytanie jakie ET bedzie najbardziej odpowiednie ?? No zeby felga byla na rowni ??

Mad a czy fele z RS6 nie mają jednego ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dolaczam sie jesli mozna , bede w tym miesiacu chcial kupic 18" od RS6 , opony rozmiar albo 225/40/18 lub 225/45/18 i moje pytanie jakie ET bedzie najbardziej odpowiednie ?? No zeby felga byla na rowni ??

Mad a czy fele z RS6 nie mają jednego ET ?

no wlasnie nie wiem bo przeciez byly tez w RS4 przeciez i chyba nie mialyby takiego samego ET ?? Nie wiem zreszta ale jak patrze na allegro to 18" od RS6 maja rozne ET :P[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:06 _________________________________________________tu maja ET20 i mi sie very podobaja hehehe :Phttp://moto.allegro.pl/item309461814__felgi_18_cali_5x112_z_oponami_s_line_.html

Tylko czy to ET to nie za duzo/malo ??[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:08 _________________________________________________ET 43: http://moto.allegro.pl/item306453669_18_do_audi_a6_a4_z_oponami.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________ET 20: http://moto.allegro.pl/item307481862_audi_a6_s6_a8_felgi_z_oponami_18.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________ET 43: http://moto.allegro.pl/item308946711__super_stan_audi_vw_z_oponami_245_40_18_.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:10 _________________________________________________No z tego co wypatrzylem to w wiekszosci rs6-owe maja ET43 i ET20 , ale sa tez z innymi ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jak coś to założe dystanse jak by cos nie było halo z ET bo jak narazie tez sie rozglądam za nowym felunkiem na lato.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem teraz felgi z ET42 i uwazam ze jest za małe :)

et powinno być przynajmniej 30 zeby to jakos wyglądało :)

oczywiscie na obniżonym zawiasiku

podejrzewam ze ET 20 fabrycznie było w RS6 i w RS4 bo troche inaczej sa wyprofilowane błotniki

ale do seryjnych tez chyba podejda

ale tez zalezy wszytsko od szerokosci felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rozmiarze kół 235/45/R17 mam ET45. Koło jest lekko schowane w nadkole. Przymierzałem się to zmienić montując dystanse ale jak wyżej napisałem po wstępnych pomiarach odległości miałbym na styk i jakby auto się zakołysało to obawiam się, że rąbało by po krawędzi nadkola.

Ale jest obniżone więcej niż -30mm.

dsc1705bu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czajeno, o ile mi sie wydaje to zamiennik dla A4 B6 to wlasnie 225/45/17 a nie 235 :) A opony juz kupilem w dosc dobrej cenie (~500zl za sztuke, normalnie sa po 600zl).

Sprawdzałem, na jakich felach moja fura wyjechała z salonu w 2003 i były to 235/45R17:) Pozatym sprawdz sobie jakie producent zaleca oponki hehe. Mi się udało i to bardzo bo mam Bridgestone Potenza RE 050 z indeksem prędkości Y.

Tak nawiasem, dzisiaj przywieźli do nas do serwisu A4 limu B7 na felach 19" gdzie przednie felgi były połamane, aż żal było patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...