Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Koszty wymiany uszczelki pod głowicą?


pox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie. Chciałem sie dowiedzieć jaki jest orientacyjny koszt wymiany uszczelki pod głowicą w Warszawie (wraz z planowaniem).

Jaki warsztat polecacie?

Zaczęło ubywać mi płynu w zbiorniczku wyrównawczym. Dzisiaj zajrzałem i na zimnym poziom był poniżej MIN.

Olej jest w normie, pod korkiem i na bagnecie czysto. Wydaje mi się, że auto kopci na biało. Nie są to wielkie ilości dymu, ale jednak.

W weekend przyjrzę się jeszcze co dzieje się pod maską (dzisiaj było już ciemno). Niedawno miałem wymieniany rozrząd i może przód został niedokładnie zamontowany i gdzieś kapie, ale na wszelki wypadek chciałbym wiedzieć ile mam szykować $$$

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzial dobry mechanik u ktorego robie 4 samochody 400zl (z planowaniem i uszczelka,bo bez planowania sie nie robi)

A w zakladzie 700-1000zl:)

pozdrawiam 3maj sie

aha noi plus jakies 100zl jakbys chcial czyscic zawory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem wszystko i widzę, że mam mokre wężyki pod zbiorniczkiem płynu wspomagania, ale nie wiem czy to jest wyciek spod zbiorniczka wyrównawczego, czy też nieszczelność układu wspomagania.

Cholera, same problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe opaski powinnny zatrzymać skutecznie olej w zboorniczku, miałem taki problem u siebie, sąsiad równierz a teraz wsztstko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kilku z nas ma ten sam problem jak coś wymyślę to dam znać jutro zabieram się do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z niecierpliwością. Najlepiej jakbyś zrobił zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...