Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] pompa paliwa (nie wtryskowa)


Wunio

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie HELP! Wrzuilem ten temat do dzialu "silniki diesla" ale bez rezulatatu. Czy ta pompa http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-a4-passat-b5-2-5-v6-afb-150km-i1754227876.html bedzie pasowala do kazdego a4 z silnikiem AFB. To jest pompa z Avanta, mam sedana, grudzien '98. Typek sprzedajacy pompe podal mi taki nr 88 457 270. Czy ktos moze sprawdzic czy ta czesc podejdzie do mojego AFB? Jezeli nie, to bede bardzo wdzieczny na podanie namiaru na kogos, kto ma do sprzedania uzywke/orginal. Dzieki.

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 13:59_________________________________________________nikt nie moze pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer nie wiem co to jest, nie wiem co to za producent a wiec nie odpowiem ci jednoznacznie czy podejdzie to do Twojego autka, jedno co ustaliłem to w/g danych do silnika AFB oraz AKN podane jest ze VDO czyli zapewne siedzi też VDO w oryginale ma numer 993-745-083[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:02_________________________________________________Porównując zdjęcia wydaje mi się że powinno to pod pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...