Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak podświetlenia zegarów i deski rozdzielczej


Gość syllwek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam frustrujący problem z podświetleniem w samochodzie.Wczoraj po powrocie z trasy zauważyłem,że znikło mi całe podświetlenie w samochodzie,tzn na liczniku tylko przebieg się podświetla,a na desce nastała ciemność nawet radio się nie podświetla.Pierwsza myśl sprawdzić bezpieczniki,ale to nie one bo wszystkie są ok.Pozostałe światła normalnie działają.Teraz już nie wiem w czym tkwi problem,audi mam od tygodnia a już jakiś problem wyszedł,mam nadzieje,że możecie mi coś poradzić gdzie szukać winowajcy.Nie wiem czy to ważne ale jest to audi A5 B5 1995 1,8.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny problem całkiem niedawno bo w ostatni weekend wieczorem zapalałem samochód rano już coś było nie tak z podświetleniem a mianowicie': zniknęło mi podświetlenie zegara, licznika kilometrów( tak właściwie to coś tam widać ale bardzo słabo), regulacji nawiewu,wskazówki obrotomierza i prędkości, radio concert, lekko się tylko żarzy panel od klimatyzacji dajcie znać jesli coś wiecie w tej sprawie a4 avant 2000r 1.9tdi 110km

Przekręć pokrętło na liczniku i rozjaśnij podświetlenie

To nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny problem całkiem niedawno bo w ostatni weekend wieczorem zapalałem samochód rano już coś było nie tak z podświetleniem a mianowicie': zniknęło mi podświetlenie zegara, licznika kilometrów( tak właściwie to coś tam widać ale bardzo słabo), regulacji nawiewu,wskazówki obrotomierza i prędkości, radio concert, lekko się tylko żarzy panel od klimatyzacji dajcie znać jesli coś wiecie w tej sprawie a4 avant 2000r 1.9tdi 110km

U mnie już wszstko w porządku :> wczoraj się za to zabrałem ( tak po prawdzie nic takiego specjalnego nie zrobiłem) wyciągnąłem zegary pozdejmowałem wszystkie plastiki które były na około zegarów popatrzyłem, przedmuchałem, założyłem z powrotem i podświetlenie wróciło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i znowu to samo :( podświetlenie zniknęło...wiem tylko tyle że jak rozłączę aku to znowu wraca wszystko do normy z tym że nie na długo bo po jakimś czasie dzieje sie to samo z tym że teraz zostaję mi podświetlenie licznika kilometrów i zegar...jadę do elektryka dzisiaj może się z tym już kiedyś spotkał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis u mnie wystapil taki sam problem:( jezeli ktos doszedl do tego jak uporac sie z tym podswietleniem prosze o opis.

---------- Post dopisany 17-04-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 15:11 ----------

Witam ponownie dzis grzebalem troszeczke przy podwietleniu i zrobilem, u mnie wygladalo to w ten sposob.Przejrzalem wszytskie bezpieczniki i nr 10 byl przepalony,wiec wymienilem na nowy i podswietlenie powrócilo,ale to nie koniec przygody.Kiedy tylko zapalilem swiatla mijania znowu zgaslo podswietlenie deski i fisa,sprawdzilem bezpieczniki i znowu to samo,tak wiec zaczolem szukac przyczyny przepalania sie bezpiecznika i znalazlem.Otóz wszystko to bylo skutkiem zle podlaczonego nowego radia Pionier,wiec je odpiolem i wszytsko powrocilo do normy,teraz moge jezdzic na swiatlach oraz cieszyc sie podswietleniem.Wiem tez ze do radia ida dwa plusy i prawdopodbnie gdzies tam wystepuje blad,jezeli mi sie uda znalesc to dam znac.:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...