Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Byku

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja wymieniam po PRZEJECHANIU 180 TYS tyś przebiegu...tak dla PEWNOŚCI
  2. ja na twoim miejscu wymienił bym zbiorniczek płynu...u mnie było to samo tylko że płyn chodził w zbiorniczku jak rzeka....co sie okazało ze zbiorniczk pekł jakiś wewnątrz plastik który dostał siedo pompy ta zaczeła świszczeć..kiedy wyciągnąłem pompę wyczyściłem zalałem nowy płyn pompa przestałamświszczeć ale rzeka rwąca w zbiorniczku dalej...no i cóż wymieniłem na nowy koszt ori to 100zł i jest spokój jak makiem zasiał Pozdrawiam
  3. Co sie okazało....żeczywiście cała wina była w zbiorniczku płynu...Kawałek plastiku kóry znalazł sie w pompie wspomagania był kawałekim ze zbiorniczka Stwierdziłem że jak kaweałek odleciał to trzeba wymienić cały zbiorniczek zainwestowałem 100 zł tyle kosztuje ori i po problemie:) Dziękuje serdecznie za rady
  4. Byłem u kilku mechaników i każdy powiedział od razu że pompa wspomagania do wymiany....ale dla pewności kazałem pompe wykręcić i zawiozłem do sprawdzenia..okazało się że wszystko z nią ok...daje prawidłowe ciśnienie..Dobrze jacek83 w związku z tym złapie traz tren zbiorniczek i postaram sie go ogarnać jak mi sie uda to jutro wieczorem dam znać co...i dziękuje za radę
  5. sprwadziłem przewody, pompę spomagania(znalazłem w niej jakiś fragment plastiku młałej średnicy koloru czarnego) zmieniłem płyn ori....odpowietrzony układ.. maglownica regerowana 5 miesięcy temu nigdzie nie cieknie poza tym że na zbiorniczku widać wyciekający płyn,odkręciłem i zobaczyłem że w zbioriku płynu do wspomagania jak pracuje silnik bulgocze i robi się z niego mały ,,wulkan" płyn dosłownie podnosi się do góry ....moze ktoś pomoże
  6. no właśnie słuchaj znalazłem w pompie wspomagania jakiś fragment plastiku czarny ale sitko jest całe...dosłownie sprawdzięłm wszystko...
  7. no i jak pomogło wszystko ok ze zbiorniczkiem???mam podobny problem i strasznie mi bulgocze ten plyn w tym zbiorniku a za chińskie amyki nie moge ustalić co jest nie tak....
  8. Do audi a4 b5 2.5 tdi v6 pasuje także audi a6, numer 8d1 422 893 bh ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- WĄŻ PRZEWÓD WSPOMAGANIA AUDI A4 B6 8E0 EUROPA (2488624884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. a z drugiej strony to jak przedmówca napisał trzeba mieć firmę dobra z polecenia i pewnie w tedy będzie ok bo pataczy nie brakuje...a nowa kosztyje sporo
  10. ja tam nie robiłem tylko pod Warszwa jest gość co sprzedaje zregerowane albo regeneruje tą co dostarczysz...ale jak zwykle jest ale Zregerowałem swoją i przejechałem około 5 tyś kilometwów i maglownica coś słysze znowu zaczyna świszczeć...wiec ja regeneracji nie polecę
  11. Kupiłem Audi stwierdziłem że trzeba mieć fachową pomoc i znalazłem forum Audi
  12. jak świeci to ok Ja tak miłem i przeszło bez problemu...ale lepiej dla twojego bezpieczeństwa wymienić
  13. fajnie by było!!! Ale jak ktoś ma takie chody to ja chetnie skorzystam:) nawet dam 250zł
  14. Słuchaj ja ci nie pomoge ale znam człowieka na forum który napewno ci powie co i czy dobra cena Pracuje w tym temacie a dla forumowiczów ma dobre ceny zadzwoń i zapytaj Tomek, nr tel. 602-198-232 na forum :TOM77 ---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Słuchaj ja ci nie pomoge ale znam człowieka na forum który napewno ci powie co i czy dobra cena Pracuje w tym temacie a dla forumowiczów ma dobre ceny zadzwoń i zapytaj Tomek, nr tel. 602-198-232 na forum :TOM77
  15. Mi też uciekał płyn chłodnicz i okazało się że moja chłodnica musi iść na emeryturę pękła na łączeniu żeber i to bardzo minimalnie utleniło się aluminium i też wycieku nie było widać bo płyn jak wyciekał odpoarowywał i trudno nowa chłodnica 360zł + wymiana 150zł i działa:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.