Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyn do wspomagania bulgocze...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprwadziłem przewody, pompę spomagania(znalazłem w niej jakiś fragment plastiku młałej średnicy koloru czarnego) zmieniłem płyn ori....odpowietrzony układ.. maglownica regerowana 5 miesięcy temu nigdzie nie cieknie poza tym że na zbiorniczku widać wyciekający płyn,odkręciłem i zobaczyłem że w zbioriku płynu do wspomagania jak pracuje silnik bulgocze i robi się z niego mały ,,wulkan" płyn dosłownie podnosi się do góry ....moze ktoś pomoże

Opublikowano

miałem podobne objawy i okazało się że pompa do wymiany, miała spore luzy poprzeczne.

Opublikowano

Miałem parę tyg temu ten sam problem i mogę cię uspokoić, to tylko sitka w zbiorniczku wyrównawczym wypadła z mocowania i płyn się wzburza . A byłem u kilku mechaników i każdy od razu mówił że pompa do wymiany bo siada. Musisz wyssać cały płyn ze zbiorniczka wyrównawczego, najlepiej strzykawką ale sama strzykawka nie wystarczy załóż na nią jakąś gumkę około 25cm i wciągnij całą zawartość zbiorniczka i zobaczysz na dnie ta siatkę. Możesz spróbować włożyć ją bez demontażu zbiorniczka ale będzie to nie lada wyczyn bo ciężko jest ją wcisnąć na miejsce. najlepiej jest odkręcić zbiorniczek i wtedy próbować no i przy okazji możesz wyczyścić go. Po włożeniu siatki na miejsce montujesz z powrotem zbiorniczek wlewasz płyn który wyssałeś strzykawką i cieszysz się jazdą.

Mam nadzieję, że poradzisz sobie a jak nie to pisz na PW a pomogę.

Opublikowano
  • Autor

Byłem u kilku mechaników i każdy powiedział od razu że pompa wspomagania do wymiany....ale dla pewności kazałem pompe wykręcić i zawiozłem do sprawdzenia..okazało się że wszystko z nią ok...daje prawidłowe ciśnienie..Dobrze jacek83 w związku z tym złapie traz tren zbiorniczek i postaram sie go ogarnać jak mi sie uda to jutro wieczorem dam znać co...i dziękuje za radę

Opublikowano
Byłem u kilku mechaników i każdy powiedział od razu że pompa wspomagania do wymiany....ale dla pewności kazałem pompe wykręcić i zawiozłem do sprawdzenia..okazało się że wszystko z nią ok...daje prawidłowe ciśnienie..Dobrze jacek83 w związku z tym złapie traz tren zbiorniczek i postaram sie go ogarnać jak mi sie uda to jutro wieczorem dam znać co...i dziękuje za radę

Na 100% to sitko w zbiorniczku ci wypadło z mocowania, miałem te same obiawy co u ciebie no i każdy mechanior od razu że pompa siada i do wymiany . Jak chcesz żeby problem się nie powtórzył to daj kilka kropel kleju to wtedy sitko więcej nie wypadnie. Pozdrawiam i czekam na info jak ci poszło

Opublikowano
  • Autor

Co sie okazało....żeczywiście cała wina była w zbiorniczku płynu...Kawałek plastiku kóry znalazł sie w pompie wspomagania był kawałekim ze zbiorniczka Stwierdziłem że jak kaweałek odleciał to trzeba wymienić cały zbiorniczek zainwestowałem 100 zł tyle kosztuje ori i po problemie:)

Dziękuje serdecznie za rady

Opublikowano

No i po problemie...

Pozdrawiam

Opublikowano

i nie pozwól już nigdy żeby płyn wspomagania wymieniali ci odsysaczem.........bo to dzięki temu rozwalają zbiorniczki

Opublikowano

Ja u siebie delikatnie strzykawką odsysałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.