Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana wszystkich tarcz<< audi b5


blazej122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe pytanie i myślę że na tym forum uzyskam poprawnej odpowiedzi. Zakupiłem sobie audi a4 b5 z 1995r. Dokładnie to rok produkcji grudzień 94'. Silnik dokładnego rodzaju nie znam i myślę że ktoś mi tu pomoże. Jest to silnik 1.6 101km. jaki rodzaj tarcz on ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cały komplet jakiego szukasz http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-bosch-przod-tyl-vw-passat-audi-a4-a6-i1747846294.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 17:32_________________________________________________Te kabelki przy klockach chamulcowych to nie ABS tylko czujniki zużycia klocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten zestaw nie pasuje do tego auta

napierw trzeba sprawdzic czy sa czujniki

aaaa i kolejna sprawa, na hamulcach nie oszczedzamy bo to pozniej sporo kosztuje

a jakie masz u siebie hamulce to znajdzie w tym dziale, post "zestawy hamulcowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagazniku w kole zapasowym masz wlepkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na osłonie paska rozrządu tez powinna byc naklejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dorzucę się do pytania, jakie tarcze i klocki na tył ? bo auto zaniedbałem i mi aż okładzina z tarcz z tyłu zeszła - teraz przy hamowaniu jest takie bicie na karoserie że w środku jak w dzwonie ....

Najlepsze jest to, że wymieniłem klocki (bo się skończyły i tarły metalem) w trasie w jakimś przydrożnym garażu ... na te zużyte teracze i teraz czy klocki będa jeszcze dobre :) ? czy też do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo

klocek FDB1083

tarcza DDF1232

lub odpowiedniki Bosch-a lub TRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pojazd raczej powinien ja miec. Przerejestrowujac auto na siebie po jego zakupie musisz w urzedzie miasta, badz gminy okazac karte pojazdu w ktorej wpisuja Ciebie, jako nowego wlasciciela pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pojazd raczej powinien ja miec. Przerejestrowujac auto na siebie po jego zakupie musisz w urzedzie miasta, badz gminy okazac karte pojazdu w ktorej wpisuja Ciebie, jako nowego wlasciciela pojazdu.

w polskiej karcie pojazdu nie ma nawet takiej rubryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega devastation mnie chyba nie lubi :wink4: :wink4: :wink4:

Ja mam polska karte pojazdu. I odkad auto jest w polsce mialo 2 wlascicieli. Ja jestem wpisany jako trzeci wlasciciel. Tak wiec 2005 rok byla pierwsza rejestracja w kraju (zapisany pierwszy wlasciciel), pozniej drugi, i ja jako trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pojazd raczej powinien ja miec. Przerejestrowujac auto na siebie po jego zakupie musisz w urzedzie miasta, badz gminy okazac karte pojazdu w ktorej wpisuja Ciebie, jako nowego wlasciciela pojazdu.

Jeśli auto pochodzi z Polskiego salonu i jest z rocznika nie pamiętam dokładnie ale chyba do 99/00 to karty pojazdu nie będzie miał...miałem vectrę b z 98r z polskiego salonu i karty nie miałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega devastation mnie chyba nie lubi :wink4: :wink4: :wink4:

Ja mam polska karte pojazdu. I odkad auto jest w polsce mialo 2 wlascicieli. Ja jestem wpisany jako trzeci wlasciciel. Tak wiec 2005 rok byla pierwsza rejestracja w kraju (zapisany pierwszy wlasciciel), pozniej drugi, i ja jako trzeci.

mi nie chodzi o włściciela tylko o oznaczenie silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...