Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes-Benz w201 250d OM602

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Panie, gdzie temat i foty tego nowego nabytku :gwizdanie:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

muszę ogarnąć. ale nie mam fotek zbytnio. tzn jakieś tam mam, ale jeszcze chyba nie czas :P

Opublikowano

co tym razem michu kupiles ?

Opublikowano
Model: Inna marka

Silnik: Inny

Skrzynia: Manualna

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Coupe

Rocznik: 1996

Celica, civic, megan coupe, prelude, probe, eclipse, CRX ? ciekawe który :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie, to nic takiego specjalnego. samochód z grupy :)

Opublikowano
  • Autor

vag :wink4:

Opublikowano

Seat :)

Opublikowano
  • Autor

pudło. :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________małe autko z małym silnikiem :kox:

Opublikowano

A8 4.2 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oj no. zobaczycie jak założę temat :cool1: ale a8 troszkę za małe dla mnie było :embarrassed:

Opublikowano

Witam!

Kolego też byłem posiadaczem taką "lalkę" :naughty:, tylko mój był 1992r I rejestracja 05.2004 i byłem pierwszym właścicielem w Polsce. Pod maską najmocniejsza 2 L jednostka benzynowa na pełnej szprycy (122KM) :> :> :> + LPG :polew:, ale nigdy z gazem żadnego kłopotu nie było i wogóle laleczka BYŁA....była bo w sierpniu mi pyrus drogę zajechał i go skasowałem-NIESTETY :wallbash:A to oto mój miecio :>

mesio.jpg

Shot at 2012-01-23dsc00029mg.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie013zq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie009rq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie010pye.jpg

Shot at 2012-01-23

Kolego jakbyś potrzebował jakiś części to pisz na p/w...mam jeszcze w garażu nową podporę wału(przed wypadkiem miałem ją zmienić ale już nie zdążyłem), więc gdyby pasowała to jakoś się dogadamy :wink4:...wiesz może coś jeszcze by się znalazło :>

Pozdrawiam!

Opublikowano

No corrado też odpada jeśli mały silniczek, pewno POLO :gwizdanie:

Opublikowano

może vw scirocco 1,3 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Kolego też byłem posiadaczem taką "lalkę" :naughty:, tylko mój był 1992r I rejestracja 05.2004 i byłem pierwszym właścicielem w Polsce. Pod maską najmocniejsza 2 L jednostka benzynowa na pełnej szprycy (122KM) :> :> :> + LPG :polew:, ale nigdy z gazem żadnego kłopotu nie było i wogóle laleczka BYŁA....była bo w sierpniu mi pyrus drogę zajechał i go skasowałem-NIESTETY :wallbash:A to oto mój miecio :>

mesio.jpg

Shot at 2012-01-23dsc00029mg.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie013zq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie009rq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie010pye.jpg

Shot at 2012-01-23

Kolego jakbyś potrzebował jakiś części to pisz na p/w...mam jeszcze w garażu nową podporę wału(przed wypadkiem miałem ją zmienić ale już nie zdążyłem), więc gdyby pasowała to jakoś się dogadamy :wink4:...wiesz może coś jeszcze by się znalazło :>

Pozdrawiam!

ładnie wyglądał, ale ja też już swojego nei posiadam ;)

No corrado też odpada jeśli mały silniczek, pewno POLO :gwizdanie:

:gwizdanie:

ZAPRASZAM - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240857.msg2884770#msg2884770 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.