Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mercedes-Benz w201 250d OM602


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

muszę ogarnąć. ale nie mam fotek zbytnio. tzn jakieś tam mam, ale jeszcze chyba nie czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: Inna marka

Silnik: Inny

Skrzynia: Manualna

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Coupe

Rocznik: 1996

Celica, civic, megan coupe, prelude, probe, eclipse, CRX ? ciekawe który :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudło. :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________małe autko z małym silnikiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no. zobaczycie jak założę temat :cool1: ale a8 troszkę za małe dla mnie było :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego też byłem posiadaczem taką "lalkę" :naughty:, tylko mój był 1992r I rejestracja 05.2004 i byłem pierwszym właścicielem w Polsce. Pod maską najmocniejsza 2 L jednostka benzynowa na pełnej szprycy (122KM) :> :> :> + LPG :polew:, ale nigdy z gazem żadnego kłopotu nie było i wogóle laleczka BYŁA....była bo w sierpniu mi pyrus drogę zajechał i go skasowałem-NIESTETY :wallbash:A to oto mój miecio :>

mesio.jpg

Shot at 2012-01-23dsc00029mg.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie013zq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie009rq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie010pye.jpg

Shot at 2012-01-23

Kolego jakbyś potrzebował jakiś części to pisz na p/w...mam jeszcze w garażu nową podporę wału(przed wypadkiem miałem ją zmienić ale już nie zdążyłem), więc gdyby pasowała to jakoś się dogadamy :wink4:...wiesz może coś jeszcze by się znalazło :>

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego też byłem posiadaczem taką "lalkę" :naughty:, tylko mój był 1992r I rejestracja 05.2004 i byłem pierwszym właścicielem w Polsce. Pod maską najmocniejsza 2 L jednostka benzynowa na pełnej szprycy (122KM) :> :> :> + LPG :polew:, ale nigdy z gazem żadnego kłopotu nie było i wogóle laleczka BYŁA....była bo w sierpniu mi pyrus drogę zajechał i go skasowałem-NIESTETY :wallbash:A to oto mój miecio :>

mesio.jpg

Shot at 2012-01-23dsc00029mg.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie013zq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie009rq.jpg

Shot at 2012-01-23zdjcie010pye.jpg

Shot at 2012-01-23

Kolego jakbyś potrzebował jakiś części to pisz na p/w...mam jeszcze w garażu nową podporę wału(przed wypadkiem miałem ją zmienić ale już nie zdążyłem), więc gdyby pasowała to jakoś się dogadamy :wink4:...wiesz może coś jeszcze by się znalazło :>

Pozdrawiam!

ładnie wyglądał, ale ja też już swojego nei posiadam ;)

No corrado też odpada jeśli mały silniczek, pewno POLO :gwizdanie:

:gwizdanie:

ZAPRASZAM - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240857.msg2884770#msg2884770 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...