Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] zaslepki , dekle do przednich lamp- gdzie szukac?


josh88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam pytanie , poszukuje tych zaslepek (dekli ) do przednich lamp , ulamaly mi sie te elementy trzymajace je z jednej strony, moze za scislo bylo z uszczelka i w momencie gdy zapinalem metalowa spinke to z drugiej striny te uchwyty sie ulamaly, skleilem ale to nic nie dalo bo napor jest duzy i klej puscil. gdzie mozna dostac takie??? nie kupie przeciez drugich lamp :) z gory dziekuje za pomoc , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ B6 ASN] Ja u siebie mam ten sam kłopot, a że zainteresowałem się tym tematem przy okazji to jedyne co mogę ci powiedzieć to numery OE i będę się dowiadywał czy jest to osiągalne, bo na pewno nikt nie sprzeda samej klapki a lampę sobie zostawi. Tak wiec nawet na allegro tego nie znajdziesz chyba ze szrot z rozbitka jakiegoś który ma lampy wywalone [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:03_________________________________________________PRAWA ŚWIATŁO DROGOWE 8E0-941-158A, LEWA 8E0-941-159A

PRAWA ŚWIATŁO MIJANIA 8E0-941-158 i LEWA 159 tutaj bez literek A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie rozwalily te od swiatel mijania... jak znajde to dam Ci znac , jak Tobie by sie udalo to tez napisz najlepiej na PW :) dzieki za numery, moze beda pomocne :)[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:25_________________________________________________zadzwonilem do kolegi ktory ma wafla w aso to zalatwi mi takie po 52zl za sztuke , troche drogo no ale lepsze takie niz polamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA pracuję w częściach IP a wiec też już sobie zamówiłem bo jest dostępne bezpośrednio z Niemczech.

Nie ukrywam ze mam to taniej ale wiadomo ze względu na dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiję. Mnie interesują dekle do lamp bixenon montowanych w B6. Czy są dostępne jeszcze, jak tak jakie maja numery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...