Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Przegram ci ale łoniaki sobie sam przykleisz hyhyhy ... dobrze że działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Ja również zaktualizowałem software i mapy do wersji 2008 ( 8P0 919 884 AA ) i nie mogę dojść do łądu z kartami SD :confused4: Byłbym ogromnie wdzięczny gdyby ktoś mógł mi doradzić jak sobie z tym poradzić i odpowiedzieć na pytanie do jakiej wielkości kart mogę używać i w jak je formatować itd...

Dodam tylko dla zaintersowanych że zamówiłem komplet dwóch orginalnych płyt z Niemiec za 170 funtów wraz z przesyłką... u dealera chcieli 300 :thumbdown:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie karty 4GB i smigaja ze az milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oOOooOo malik :naughty:

zdradź mi sekret jak to zrobiłeś :chytry: ciekawy jestem w jakim systemie plików masz sformtowane te karty (FAT, FAT 32, NTSF) no i jak duża jest jednoska alokacji... wszelkie próby do tej pory kończą się na napisie.... "ładuję, proszę czekać" :wallbash: dodam jeszcze że testy przeprowadzam na karcie SD o pojemności 1 i 4 Giga :angry:

z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek wskazówki za które z góry dziękuję :th:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowane masz te karty ?

Ja kiedys przypadkiem przestawiłem blokadę i myślałem, że szlag trafił kartę bo drukarka nie mogła sie dobrać do zdjęc, komputer kartę wykrywał ale mogłem zapomnieć o przegladaniu.

Po wyłaczeniu blokady wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty sformatowane systemem plikow FAT32. Niestety nie pamietam wielkosci jednostki alokacji ale chyba nic nie zmienialem w tych opcjach.

Oczywiscie mowimy o zwyklych kartach SD a nie SDHC. Juz wyjasnilismy ze RNS-E niestety nie obsluguje kart SDHC.

Taich używam:

flashmemory-store_1997_48694680

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie ręce opadają... kartę 4 Giga wczytuje wieczność i nic z tego, natomiast mniejszą kartę raz wykrywa, raz nie a żeby było smieszniej pliki widzi ale nie czyta ich... poprostu przeskakuje z pliku na plik i tyle :angry: dodam że przed update'm softu ta karta chodziła bez zarzutu i po też... do momentu kiedy nie wyciągnełem większej karty podczas wczytywania bo już straciłem cierpliwość :disgust:

malik wielkie dzieki za info... wygrzebałem z czeluści internetu identyczne karty jak Twoje i już są zamówione :th:

zastanawiam się czy czasami nie spieprzyłem czegoś przy robieniu update'u i czy jeżeli już jest zrobiony do wersji 0650 to mogę zrobić go powtórnie :mysli:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ukrytych opcjach jest czyszczenie jakiejś tam pamięci podręcznej , nie wiem co to robi ,ale kiedyś chyba Bieniowi nie działały karty ,jak wyczyściłem wszystko zaczęło chodzić , spróbuj nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak wydaje mnie sie że jesteś mega rezacz więc możesz przypisać się do klubu BAT member # 997 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. to ja rezerwuje #999 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak, wyczyściłem pamięć podręczna i wszystko wróciło do normy jeżeli chodzi o gigową kartę natomiast większa dalej nie chce się wczytać... mam nadzieję że to tylko kwestia karty więc czekam cierpliwie na te malik'owe i będę dalej rozkminiał temat :th:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nies a tak z ciekawości jaką masz wersję softu ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym ogłosić wszem i wobec że wszystko działa i jest w najlepszym porządku :naughty: jednym słowem karty były do du... i wylądowały tam gdzie ich miejsce :naughty: serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc a szczególne ukłony należą się malik'owi :hi: jesteś wielki :notworthy:;)

muszę się na marginesie pochwalić że blaszki mam już zamówione :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,prosze podac jakie karty chodza na 100% mam RSN-e 2006.mam problem nastepny nie czyta mp3,jakie plyty czyta?

jak zapisac te mp3.Nastepny problem,zakupilem audi interface blouetouh,brakuje mi kabla ktory to laczy,gdzie mozna to dostac?

pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 10:25_________________________________________________Zapomnialem o jednej rzeczy.

Dowiedzialem sie ze jest software z polskim menu do RSN-E.Jak to sie wczytuje i kto moze mi to podeslac.albo gdzie moge to dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...