Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

otoz jako nowy uzytkownik a pracownik na stanowisku Doradca d.s odszkodowan chcialbym pomoc klubowiczom A4 Klub Polska za co , kiedy, w jakich okolicznosciach moga starac sie o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Moge pomoc w wypelnianiu wnioskow i we wszystkim co jest z tym zwiazane.

Z doswiadczenia wiem ze takie firmy nazywane sa "hienami glow" co jest to nie prawda poniewaz takie firmy wlasnie pomagaja ludziom... ale wiekszosc osob tego nie zrozumie.

Dlaczego zakladam ten watek, otoz z doswiadczenia wiem ze jest duzo osob ktorzy mydla ludziom oczy i nigdy nikt prawdy sie nie dowie gdzie teraz tu bedzie mogl wszystkiego sie dowiedziec.

pozdrawiam

Opublikowano

ja mam na dzis taka sprawe laska w wyniku kolizji trafila do szpitala jest w ciazy i odczuwala bole podbrzusza od zacisnietego pasa potrzymali ja 4 dni i wypuscili zglosila sie po kilku dniach od kolizji tzn po 6 dniach co mi radzisz w tej sprawie jak to dalej ugryzc

Opublikowano

Witam,

otoz jako nowy uzytkownik a pracownik na stanowisku Doradca d.s odszkodowan chcialbym pomoc klubowiczom A4 Klub Polska za co , kiedy, w jakich okolicznosciach moga starac sie o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Moge pomoc w wypelnianiu wnioskow i we wszystkim co jest z tym zwiazane.

Z doswiadczenia wiem ze takie firmy nazywane sa "hienami glow" co jest to nie prawda poniewaz takie firmy wlasnie pomagaja ludziom... ale wiekszosc osob tego nie zrozumie.

Dlaczego zakladam ten watek, otoz z doswiadczenia wiem ze jest duzo osob ktorzy mydla ludziom oczy i nigdy nikt prawdy sie nie dowie gdzie teraz tu bedzie mogl wszystkiego sie dowiedziec.

pozdrawiam

jaki procent sobie życzycie ?????

Opublikowano
  • Autor

ja mam na dzis taka sprawe laska w wyniku kolizji trafila do szpitala jest w ciazy i odczuwala bole podbrzusza od zacisnietego pasa potrzymali ja 4 dni i wypuscili zglosila sie po kilku dniach od kolizji tzn po 6 dniach co mi radzisz w tej sprawie jak to dalej ugryzc

juz przesledzilem watek z TIR-em, teraz jak najszybciej podpisac umowe i na poczatek wystapic o zaliczke na poczet leczenia, mysle ze jesli bys chcial to na ciebie tez mozna byloby pisac.

Przy szukaniu firmy pytaj o procent. Dokladnie czytaj umowe i omijaj firmy gdzie siedzi jakis jeden prawniczyna i mecenasina taka firma duzo ci nie pomoze.

devastation

wiesz... zalozylem watek czysto informacyjny aby pomagac forumowiczom nie dla reklamy mojej firmy.

Jesli jednak bys chcial wiedziec cos wiecej na temat firmy to:

firma z Lublina, jedna z najwiekszych w Polsce ktora ma najwiekszy procent w polsce w pozyskiwaniu najwiekszych odszkodowan. Dodam jeszcze odnosnie twojego pytania ze procent jest zawsze do ugadania.

Opublikowano

no chcialbym wiedziec jakie to ugadanie

przeciez to nie tajemnica

Opublikowano
  • Autor

jest to nie wiecej niz 20%, ale ze wzgledu na rozne przypadlosci jest mozliwosc zmniejszenia tak jak pisalem

Opublikowano

ja mam na dzis taka sprawe laska w wyniku kolizji trafila do szpitala jest w ciazy i odczuwala bole podbrzusza od zacisnietego pasa potrzymali ja 4 dni i wypuscili zglosila sie po kilku dniach od kolizji tzn po 6 dniach co mi radzisz w tej sprawie jak to dalej ugryzc

juz przesledzilem watek z TIR-em, teraz jak najszybciej podpisac umowe i na poczatek wystapic o zaliczke na poczet leczenia, mysle ze jesli bys chcial to na ciebie tez mozna byloby pisac.

Przy szukaniu firmy pytaj o procent. Dokladnie czytaj umowe i omijaj firmy gdzie siedzi jakis jeden prawniczyna i mecenasina taka firma duzo ci nie pomoze.

devastation

wiesz... zalozylem watek czysto informacyjny aby pomagac forumowiczom nie dla reklamy mojej firmy.

Jesli jednak bys chcial wiedziec cos wiecej na temat firmy to:

firma z Lublina, jedna z najwiekszych w Polsce ktora ma najwiekszy procent w polsce w pozyskiwaniu najwiekszych odszkodowan. Dodam jeszcze odnosnie twojego pytania ze procent jest zawsze do ugadania.

sprawe nadalem tokowi przez kumpla doszedlem do jego kuzyna w ramach pomocy ogarnia to za moja laske i zyczy sobie 10% takze mysle ze to uklad zdrowy calkiem. ja osobiscie ide w poniedzialek do internisty tak jak mi poleciles bo odczuwam lekkie bole i naprezenia kregow szyjnych a tym bardziej po 9 godzinach za kolkiem w pracy nasila mi sie to coraz bardziej... ogolnie podziekowania za pomoc telefoniczna duzo rzeczy mi sie rozjasnilo nalezy sie duza flacha :good:

Opublikowano
  • Autor
:) dzieki bardzo. w razie w jakich kolwiek pytan zapraszam :hi:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mecenas podaj nazwe firmy jesli to nie tajemnica

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.