Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Błąd air bag - kasowanie przez odłaczenie akumulatora


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

witam zostawiłem żonę z autem i ruszyła fotelem i pokazał sie błąd air bag , czy po odłaczeniu aku zniknie ? bo zabrałem na delegacje latopa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak przsuwałem fotel to czesto sie zaplał błąd air bag , ale dociskałem wtyczki kasowałem vagiem i było ok dopuki nie przestawiłem fotela , jak wyjezdzałem ustawiełem jej fotel i było ok , a dzisiaj sprzatała i ruszyła wtyczka , a wiec napewno trzeba ja docisnac tylko ale czy pozniej przy odpieciu aku zniknie blad ? zeby nie jezdzila z bledami a jak juz nie bedzie ruszac fotelem to nic sie nie pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest częsty problem w audikach naszych u mnie też od nieszczęsnego fotela czasem się zapali choć już długo był spokój a teraz znów :wink4: Też mi się wydaje że nie wystrzela jak jest błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy palącej się kontrolce poduszki jakby co nie wystrzelą. Zresztą kto zagwarantuje, że stare poduszki, z przekroczoną datą ważności w razie W w ogóle prawidłowo zadziałają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości u siebie sprawdzę kiedy się data kończy pewnie jakoś niedługo, jak nie już :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z zapalona kontrolka to juz wogole nie wystrzela , a tak to jakas szansa jest :) mi gwarancja konczy sie w tym roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie napewno tak samo ten sam rok widzę, jutro odłączam aku bo musze podszybie wyczyścić odpływy szkoda że nie pomoże bo do VAGa też nie mam teraz dojścia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się iść sprawdzać, ale mam wklejkę na słupku B i 97 rok miał datę gwarantowanego działania poduszek bodajże do 2009 roku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na delegacji a auto zonie zostawilem , ale wydaje mi sie ze na 99 procent mam 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z zapalona kontrolka to juz wogole nie wystrzela , a tak to jakas szansa jest :) mi gwarancja konczy sie w tym roku :(

tu jest nie prawda poduszki wystrzelą lub nie. Kolega miał wcześniej w audi zapaloną kontrolke od AIR i jak miał czołówkę to jaski powyskakiwały na zewnątrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...