Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Ktoś wie co to za pompki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, przymierzam się do wymiany pompek w mojej niuni. Jestem na etapie poszukiwań nowych w rozsądnej cenie :gwizdanie:

Okazało się, że w moim bolidzie siedzą teraz takie diabelstwa: 038 130 073 AN

Może ktoś posiada wiedzę co to za PD i czym je ewentualnie zastąpić?

pozdr!

Opublikowano

Jeśli nie jesteś napalony na oryginały, polecam Bosio.

Opublikowano

Jeśli nie jesteś napalony na oryginały, polecam Bosio.

cos wiecej?

Opublikowano

A te co masz to już regenerowałeś,zmieniałeś oringi i grzybka ???

Koszt to około 25zł zestaw naprawczy Boscha i 50 zł robocizna za sztukę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A te co masz to już regenerowałeś,zmieniałeś oringi i grzybka ???

Koszt to około 25zł zestaw naprawczy Boscha i 50 zł robocizna za sztukę :cool1:

nic z nimi nie robiłem bo nie wiem czy warto bawić się w regenerację.....

korekcje mają strasznie do d*p... także będę w końcu musiał wymienić bo budą trzęsie niemiłosiernie.

Wnioskuję, że regenerowałeś u siebie, może dasz jakieś namiary i napiszesz jak to mniej więcej wyglądało???

pozdr! [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 15:53_________________________________________________ponawiam pytanie, gdzie można dostać takie pompowtryski w dobrej cenie. Czy warto wymienić również EGR, do tej pory mam zaślepiony?

pozdr!

Opublikowano

Korekcję masz złe to znaczy jakie wartości - dużo na plus czy na minus,wszystkie pompki czy tradycyjnie pierwszy i ostatni???

Opublikowano
  • Autor

Korekcję masz złe to znaczy jakie wartości - dużo na plus czy na minus,wszystkie pompki czy tradycyjnie pierwszy i ostatni???

korekcje miałem złe na 2pd. - 1.8 a na 3pd. -2.99 ale ostatnio poprawiałem wtyczki przy pompkach, zrobiłem parę tysięcy km na niemieckim paliwie (z dodatkiem STP) no i 3 pompowtrysk ożył :>

teraz korekcje mam takie: http://vaglog.rtnet.pl/kabanan_56407.html

widać znaczną poprawę ale budą dalej telepie przy wyłączonej klimie.

Zastanawiam się czy by nie wymienić zaworu EGR-a (teraz jest zaślepiony), jak go podłącze to wtedy dopiero trzepie silnikiem i strasznie dymi

Opublikowano

Spoko,nie ma jeszcze tragedii :wink4: Jaki przebieg???

Zastosuj zestawy naprawcze co pisałem Tobie wcześniej i będzie :good:

Przydało by się zrobić porządek z EGR-em.Zaślepienie na dłuższą metę nie jest wskazane...

Po regeneracji 50 litrów diesel gold ze Statoil do baku,do tego preparat na czyszczenie układu paliwowo-wtryskowego,wyjeździć to do końca i po problemie.

PS.

Daj znać po wszystkim co i jak

Opublikowano
  • Autor

Spoko,nie ma jeszcze tragedii :wink4: Jaki przebieg???

Zastosuj zestawy naprawcze co pisałem Tobie wcześniej i będzie :good:

Przydało by się zrobić porządek z EGR-em.Zaślepienie na dłuższą metę nie jest wskazane...

Po regeneracji 50 litrów diesel gold ze Statoil do baku,do tego preparat na czyszczenie układu paliwowo-wtryskowego,wyjeździć to do końca i po problemie.

PS.

Daj znać po wszystkim co i jak

przebieg to 207000km, jeżeli chodzi o zestaw naprawczy to wymienić same uszczelniacze na pd czy coś jeszcze (grzybki? tylko gdzie i jak?). A co do EGR-a to kupić nowy czy wywalić wogóle?

Opublikowano

Zestaw naprawczy jak kupisz to masz tam chyba dwa oringi i dwie podkładki oraz grzybek - wszystko to wymień.

ERG-a załatw drugiego,tylko dobrego! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info, zawór Egr jak będę zakładał to tylko nowy :naughty:

może ktoś ma w dobrej cenie?

pozdr!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.