Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Golasek, ale ma to co chciałem - automat, 3,0 diesel i kombi :>

i stała sie jasność - 220 KM wyczarował mistrz Rogalotti :kox: :kox: :kox:

04092011243.jpg

04092011244.jpg

04092011245.jpg

bmwwnetrze.jpg

bmwwnetrze1.jpg

PIERWSZE MODY:

BIAŁE KIERUNKI

bmw1ms.jpg

bmw2en.jpg

Dziś stuknęło ćwierć bańki :naughty:

04032012004.jpg

Dziś BUNIA dostała nowy letni felunek:

02042012170.jpg

02042012171.jpg

12457468.jpg 71351332.jpg

31133836.jpg

35127328.jpg

53908763.jpg

25414339.jpg

88794028.jpg

71790719.jpg

13964296.jpg

Edytowane przez mcm

Opublikowano

fajnie ze kombi i 330d, i dobrze ze polift

dla mnie minus ze automat ale to kwestia gustu....

kolor fajny ...

wnetrze pokaz :)

jakies plany ?

ja bym zdjal ten hak, zmienil lampy przod i tyl zeby wywalic pomarancz z nich ;)

czemu 211KM ?

masz wykres ?

nie jest ciasno po przesiadce z a6 c5 ?

Opublikowano
  • Autor

fajnie ze kombi i 330d, i dobrze ze polift

dla mnie minus ze automat ale to kwestia gustu....

kolor fajny ...

wnetrze pokaz :)

jakies plany ?

ja bym zdjal ten hak, zmienil lampy przod i tyl zeby wywalic pomarancz z nich ;)

czemu 211KM ?

masz wykres ?

nie jest ciasno po przesiadce z a6 c5 ?

dziś kupione więc plany pewnie będą z dnia na dzień, chip pewnie wpadnie, hak potrzebny, ale na szczescie zdejmowany, 211 KM ma moja Omega, lampy bedą białe :wink4:
Opublikowano

ok to powodzenia w modach :):good:

i oby sie sprawowala jak najlepiej

bede obserwowal :decayed:

Opublikowano

Witaj w klubie BMW :wink4:

ładna maszynka :good: :good:

słuszny motur :good:

na klapie masz jakąś wgniotkę na dole czy mi się wydaje ?

czekamy na więcej fociszy :kox:

Opublikowano

kolejne BMW w klubie :good:

jak pierwsze wrażenia?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

3,0 diesel robi robote, szczególnie na autobanie :)

Opublikowano

Polift i pomarańczowe kierunki? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Polift i pomarańczowe kierunki? :gwizdanie: :mysli:

zdarzaja sie równie czesto jak białe :)
Opublikowano
:good:
Opublikowano

WITAMY W KLUBIE BMW :decayed:

Gratki motoru :good:, załuję że mi się nie trafił taki ;(

Fotki wnętrza wrzuć :wink4:

Opublikowano

MCM graty, tak nawiasem ile po chipsie sie z takiego motorka wyciąga????

Opublikowano
  • Autor

coś czytałem ze 225 da rade :naughty:

Opublikowano

Zawsze e46 mi sie podobaly :good:

Ciekaw jestem jak wychodzi Ci spalanie bo rozbieżności u uzytkownikow sa strasznie duze :)

Opublikowano
  • Autor

też to chciałem sprawdzić i dziś zrobiłem równe 100 km po autostradzie prędkość od 100 - 170 momentami 200 i wyszło 8 litrów

Opublikowano

gdzieś czytałem że 2.0d i 3.0d nie trzymają seryjnej mocy.problem tkwi podobno w sterowaniu turbiną :mysli:

o tutaj:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414

Opublikowano

fajna :wink4:

3.0d i steptronic najlepsze połączenie :good:

Opublikowano

gdzieś czytałem że 2.0d i 3.0d nie trzymają seryjnej mocy.problem tkwi podobno w sterowaniu turbiną :mysli:

o tutaj:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414

To nie jest nie trzymanie mocy, tylko najzwyklejsza usterka, zresztą znana na forum, na którą da się zdiagnozować i naprawić.

Z tego co zauważyłem, motory te jednak trzymają serię a nawet mają małe bonusy, zdarzają się i takie jak w AWX/AVF, więc całkiem duże.

Jak dobrze pójdzie, to w tym tygodniu moja Bawara dostanie (chyba) Racelogica na pokład :naughty:

Co najgorsze, to może się okazać, że mam już program ;(

Opublikowano

Ja ze swojej strony polecam wersję 204KM :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja ze swojej strony polecam wersję 204KM :tongue4:

pewnie niedługo będzie to wersja ponad 204KM :wink4:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________PIERWSZE MODY:

BIAŁE KIERUNKI

bmw1ms.jpg

bmw2en.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.