Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mmiodzio :good:

Opublikowano

Ladna 3ka , widze ze po Omedze naped na tyl pozostal :naughty: .

Zazdroszcze motoru :good: :good: . Szkoda tylko ze taki bidok z niego :confused4:

Opublikowano

MCM kiedy program,??? pozdrawiam

Opublikowano

hehhe szkoda że moja nie ma tego engine :P ale z drugiej strony kto by mi lał do baku :P

Opublikowano
  • Autor

MCM kiedy program,??? pozdrawiam

w poniedziałek :naughty:
Opublikowano

Ide stąd bo sami beemowcy :decayed:

A tak na serio to też bym ją wolał niż A6 C5 :naughty:

Ładna sztuka, niech się sprawuje dobrze i... szybkiego powrotu do :audi::decayed:

Opublikowano

Ide stąd bo sami beemowcy :decayed:

to nara :tongue4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhe szkoda że moja nie ma tego engine :P ale z drugiej strony kto by mi lał do baku :P

8 do 8,5 litra to wcale nie tak dużo :cool1:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 19:45_________________________________________________

Ide stąd bo sami beemowcy :decayed:

A tak na serio to też bym ją wolał niż A6 C5 :naughty:

Ładna sztuka, niech się sprawuje dobrze i... szybkiego powrotu do :audi::decayed:

jakby w A6 był taki motor to bym brał,ale jak na razie nie stać mnie na 3,0 TDI :cool1:
Opublikowano

dla mnie 8 - 8,5 litra to dużo bo moja 320d 136KM pali mi 5,39l na 100km :P

Opublikowano

dla mnie 8 - 8,5 litra to dużo bo moja 320d 136KM pali mi 5,39l na 100km :P

te 8-8.5 to chyba w mieszanym /trasie , bo po samym miescie nie ma bata w automacie osiagnac takiego spalania... Zreszta w 320d w mieszanym 5.4 tez nie :wink4:-raczej trasa :decayed:

Opublikowano

W mieszanym tak troszkę :P 150km z Stalowej Woli do Radomia, później jakieś 50km po mieście z postojami z tym że po obrzeżach i w Niedziele bez korków, a na koniec 147km do Lublina. W sumie 347km na 18,7l (SupraDiesel) czyli wyszło jakieś 5,39l na 100km :)

Opublikowano

fajne E46 i motor zacny , zmiana kierunków bardzo odmłodziła auto :good:

Opublikowano
  • Autor

i stała sie jasność 220 KM wypluła hamownia u Witka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ładnie :good: Jaka seria?

Opublikowano
  • Autor

nie dalo sie zrobic wykesów na tym automacie... moc odczytana w trakcie jednego z pomiarów no i wg przewidywań mistrza Rogala :good:

Opublikowano

Ładnie :good: Jaka seria?

to chyba byla "seria" w sensie ze auto juz bylo dlubniete , mam racje ?

p.s. ladnie to musi chodzic, z wyposazenia nie masz duzo wiec auto dosc lekkie :wink4:

Opublikowano

mogło być juz coś dłubane :naughty: szkoda że bez wykresu,bo to takie trochę wróżenie z fusów :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

na wykresie z którego dało się coś odczytać widac było wyraźnie coś koło 222 KM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja ze swojej strony polecam wersję 204KM :tongue4:

pewnie niedługo będzie to wersja ponad 204KM :wink4:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 14:13

Chodzi mi o to że wersja na CR2 po zwolnieniu wydechu ciśnie na 280KM na lajcie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.